MedyaFaresi MedyaFaresi

Beren Saat'i korkutan taciz! Otel odasına kadar geldiler!

Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinin boşrol oyuncusu Beren Saat tacizlerden bunaldı.

Eklenme: 08 Eylül 2010 10:56 - Güncelleme: 06 Nisan 2016 05:46
Milliyet'in haberine göre; 'Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinin boşrol oyuncusu Beren Saat tacizlerden bunaldı. Çeşme'de devam eden çekimler sırasında Saat'in odasına kadar gelen hayranları, genç yıldızı otelini değiştirmek zorunda bıraktı.

FATMAGÜL'ÜN SUÇU NE'NİN YENİ TANITIM VİDEOSU

Kanal D'nin iddialı dizisi 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' 16 Eylül'de ilk bölümüyle ekrana gelecek. Çekimler Çeşme'de devam ederken, başroldeki Beren Saat'in yaşadığı tacizler nedeniyle kaldığı oteli değiştirdiği ortaya çıktı.

Dizi ekibiyle birlikte Çeşme Ilıca Otel'de konaklayan Saat'i görmek isteyen hayranları otelin önünden ayrılmıyor. Bununla da yetinmeyen bazı kişiler, Saat'i takip edip kaldığı odanın kapı numarasını öğrendi. Ardından da gece yarısı Saat'in kapısına gelip, telefonla odayı arayıp sesini dinlemeye başladı.

Çok korkan Saat, otel yönetiminden odasının değiştirilmesini istedi ama bu da işe yaramadı. Tacizler devam etti. Saat, "Burada güvende değilim" diyerek otelden ayrıldı.

Diziyle ilgili ilginç bir iddia da kulaktan kulağa yayılıyor. Dizide, Saat'in canlandırdığı Fatmagül karakteri dört gencin tecavüzüne uğruyor. İddiaya göre, çekimlerin Çeşme'nin Ildırı köyü ve çevresinde yapılacak olması, köy sakinlerini rahatsız etti. Köylüler "Adımız tecavüz olayıyla anılacak" diyerek muhtara başvurdu. Ancak sonrasında çekim ekibinin çevreye para kazandırdığını görünce fikir değiştirdiler.

Saat uzun süredir Çeşme'de

'Fatmagül'ün Suçu Ne?'dizisinin başrol oyuncusu Beren Saat, geçen ay Çeşme'de konakladığı otelin balkonunda görüntülenmişti.