MedyaFaresi MedyaFaresi

Benzemez Kimse Sana'da sürprizler bitmiyor!

MEDYAFARESİ FOTO GALERİ Show TV’nin benzersiz yarışması ‘’Benzemez Kimse Sana’’ nın 8 ünlü yarışmacısı bu haftada parmak ısırtan performanslarıyla izleyiciden büyük beğeni aldı.

Eklenme: 21 Nisan 2013 13:21 - Güncelleme: 11 Nisan 2016 00:02
Gamze Topuz Nil Karaibrahimgil taklidiyle  hem izleyiciden hem de jüriden beğeni topladı.Oldukça olumlu yorumlar almasına rağmen  jüriye ’’her hafta iyi yorumlar yapıyorsunuz ama düşük puanlar veriyorsunuz’’  diyerek sitem etti.
Nuri Alço bu hafta Tanju Okan’ı canlandırdı.Nostalji rüzgarı estiren performans;yarışmanın muhteşem jürisinden tam not aldı.

BENZEMEZ KİMSE SANA\'DA DÜN GECE YAŞANANLAR -FOTO GALERİ-

Nuri Alço’nun performansından ardından Erol Evgin sahneye çıkarak Tanju Okan’ın Hasret şarkısını seslendirdi. Sahneye çıkan Seyfi Dursunoğlu ve Demet Akbağ da danslarıyla Evgin’e eşlik ettiler.
Ayşenur Yazıcı bu hafta Emel Sayın oldu.Performansı jüri üyeleri tarafından çok başarılı bulundu.Seyfi Dursunoğlu;Ayşenur Yazıcı’nın çok yetenekli olduğunu ve onu çok daha farklı yerlerde görmek istediğini söyledi.
Bahadır Efe’nin Mahsun Kırmızıgül taklidi izleyenleri şaşkına çevirdi.Başarılı makyaj Bahadır Efe’nin yeteneğiyle birleşince ortaya muhteşem bir şov çıktı.Demet Akbağ bu başarıyı ayakta alkışladı.


ASUMAN KRAUSE’NİN YILDIZ TİLBE TAKLİDİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


YARIŞMADA SÜRPRİZLER BİTMİYOR
Sürprizlerin hiç bitmediği ‘’Benzemez Kimse Sana’’ da Seyfi Dursunoğlu sahneye çıktı provasız ve ‘’Şarkılar Seni Söyler’’i seslendirdi.Sonra Hakan Peker anonsunu yaptı ancak sahneye çıkan hakan Peker taklidiyle sunucu Murat Başoğlu’ydu. Taklit şovundan  sonra sahneye pop müziğin başarılı ismi Hakan Peker’i davet etti.Peker ‘’Efsane’’ şarkısını seslendirdi.
Ardından Büyükçekmece Çocuk Korosu ve Erol Evgin sahneye çıkarak ‘’Söyle Canım’’ şarkısını söylediler.
Whitney Houston taklidiyle Başak Akbay seslendirmesi çok zor bir şarkıyla başarılı bir performans sergiledi.Şarkı sesi ve yorumu çok beğenildi.
Yarışmanın en çok konuşulan anlarından biri de Bahadır Efe’nin Mahsun Kırmızıgül karakteriyle Whitney Houston şarkısı söylemesi oldu.
İrfan Kangı geçtiğimiz hafta Fatih Ürek taklidiyle birinci olmustu.Bu hafta Çelik canlandırması yaptı.Özellikle yaptığı danslarla izleyiciyi güldürmeyi başardı.
Yarışmacı Ayşin Zeren sakatlığı devam etmesine rağmen Güzel performanslar sergilemeye devam ediyor.Bu hafta Nükhet Duru’yu taklit etti.’’Sevda’’şarkısını seslendiren Zeren  başarısıyla övgü aldı.
Son yarışmacı Doğuş ise Müslüm Gürses oldu.Birebir makyajı ve benzerliğiyle oldukça dikkat çekti.Ve başarılı performanslar arasında yerini aldı.
Haftanın birincisi Mahsun Kırmızıgül taklidiyle Bahadır Efe oldu.
Benzersiz yarışma ‘’Benzemez Kimse Sana’’ renkli jüri kadrosu ve yetenekli yarışmacılarıyla her Cumartesi saat 20:00’de Show TV\'de…

AYŞENUR YAZICI’DAN MÜZEYYEN SENAR TAKLİDİ -VİDEO-