MedyaFaresi MedyaFaresi

Ben olsam protestocu gençleri sopalarım! Ürküten çağrı!

Yeni Akit gazetesinden Abdurrahim Karakoç, \"Ücretli öğrencilerin kış mesaisi\" başlıklı yazısında AKP'li gençlere, solcu gençleri dövme çağrısı yaptı.

Eklenme: 13 Aralık 2010 15:15 - Güncelleme: 21 Mart 2016 17:36
Yeni Akit gazetesinden Abdurrahim Karakoç, gazetesindeki  köşesinde "Ücretli öğrencilerin kış mesaisi" başlıklı bir yazı yazdı ve müslüman gençlere, solcu gençleri dövme çağrısı yaptı.

BU YUMURTALARIN PARASINI KİM ÖDÜYOR?

Karakoç, öğrencilerin birileri tarafından kullanıldığı iddiasını, atılan yumurtaların paralarının öğrenciler tarafından karşılanamayacağı tezine dayandırarak "Bre bu kadar yumurtaya kim yatırdı parayı? CHP bankası mı? İP sevenleri mi? Ergenekon havarileri mi acaba? Hangi tarihte, nerede bir protesto yapılıyorsa, orada mutlaka CHP vardır... Protestocuların harçlıklarını ancak ve ancak bir kocaman parti karşılayabilir... Evet amma o parti hangisi..." dedi.

BEN OLSAM EŞEK SUDAN GELENE KADAR...

Ardından Yeni Akit yazarı, köşesinde şunları yazdı:

"AKP'nin yıkılması, CHP'nin darbe yoluyla iktidar yüzü görmesi...
Maalesef "polis orantısız güç kullandı" hergeleliğine soyunan bazı mihraklara cevap dahi veremeyen AKP bendeleri niye toplu halde protesto yapamıyor, niye protestocu zibidileri /nush ile mümkün değildir/kötek çekerek adam etmiyorlar?

"(...) Ben olsam ne yaparım?

Toplarım arkadaşlarımı, sevenlerimi, kanunsuz harekette bulunanları eşek sudan gelinceye kadar /tabii suya giden eşeği ahıra hapsettikten sonra/ sopalarım... Sopaların üzerine de "demokrasi sopası" yazarım...

Yahu, darbe için gözü dönmüşleri yola getirmenin başka çaresi var mı?
Eylemci öğrencilere maddi yardım yapan finans çevrelerini de tesbit eder, gerektiği zaman burunlarından fitil fitil getiririm...

Evet doğru... Bekara karı boşama gibi amma, ya sizin çareniz nedir?