MedyaFaresi MedyaFaresi

''Ben böyle medeniyeti bilmem ne edeyim!'' Ara Güler'den şok çıkış!

Habertürk'te Balçiçek Pamir'in sunduğu 'Söz Sende' programına konuk olan Ara Güler, ilginç açıklamalarda bulundu. İşte Güler'in o sözleri.

Eklenme: 29 Ekim 2009 13:27 - Güncelleme: 26 Mart 2016 19:40

Herkesin yücelttiği Avrupa'yı yerin dibine sokan Ara Güler, Avrupalı olmak yerine yamyam olmayı tercih edeceğini söyledi. Güler, kuru kafa avcısı olarak adlandırılan yamyamların, kendi bölgelerini korumak amacıyla insan öldürdüklerine dikkat çekerek "Dünyanın en vahşi yeri, bütün harplerin çıktığı yer, insanlık düşmanı olan yer neresi biliyor musun? Avrupa. Bütün din harplerinden tut menfaat harpleri, şimdi de petrol harpleri. Medeniyet böyleyse, böyle medeniyeti bilmem ne edeyim yani!" diye konuştu.

Yamyamların kendilerini korumak adına adam öldürdüklerine dikkat çeken Ara Güler, "Hiç değilse bir adam öldürürsün. En büyük yamyamlar en yakın adamlarımız" diyerek Avrupalılar'ı eleştirdi.

DÜNYAYI GEZERKEN NELER ZORLADI?

Dünyanın bir çok ücra köşesine kadar giden Ara Güler'i bu yolculuklarında en çok yemek konusu zorlamış. "Bizim için en zor tarafı yemek yemek. Herif böcek yiyor birader mesela, sen yiyemezsin" diyen Ara Güler, Amerika'da yaşadıklarını da şöyle özetledi:

"Neler çektik yahu! Amerika'da neler çektim. Bir lokantaya götürdüler, Çin lokantasıymış. Neler yedik, mahvoldum!"

 

 

Televizyon Gazetesi