MedyaFaresi MedyaFaresi

Behzat Ç. ne zaman final yapacak?

Behzat Ç.'nin senaristi Emrah Serbes dizinin ne zaman final yapacağını açıkladı..

Eklenme: 20 Ekim 2012 08:46 - Güncelleme: 04 Mart 2016 05:04

Behzat Ç. Haziran'da bitiyor

Serbas diziyle ilgili şu açıklamaları yaptı:

"Senaryoları Ercan yazıyor, ben de paslanmayayım diye arada bölümler yazıyoruz. Behzat Ç.’nin senaryolarını ben yazmıyorum. Ben sadece fikir beyan ediyorum. Bizim sülalemiz rahat, ben de sonuna kadar konuşuyorum. Yakında hepimizi buzlayacaklar, bira şişeleri de buzlanmaya başladı. Yapmak isteselerdi daha önce ipimizi çekerlerdi. Bizim seyircimiz kıyamet koparmayı seviyor. Seyircimizden çekindiklerinden ipimizi çekemiyorlar.
 
Bu sezon final yapacağız. Haziran’da Behzat Ç. bitiyor. Kitaplar bana rağmen satıyor. Çok satılabilecek kitaplar değil ama şimdi 20 bin satıyor. Bizim seyircimiz bir yandan diziyi seyrediyor bir yandan da tivit atıyor. Bir kişi on kişi seyrediyormuş gibi ses çıkarıyor. Behzat’ın evlenmesini iki hafta önce kararlaştırmıştık, bir milletvekili açıklama yaptı ve tam da o sırada Behzat’ın evlendiği bölüm denk geldi. Savcının ölümü daha önce tasarlanmıştı. ...

Danıştığım polisler oldu. Kırk yılda bir, bir devlet görevlisi Diyarbakır’da doğruyu söyledi başına gelmedik kalmadı.

Üçüncü bir kitap hazır ama dizi bittikten sonra yayımlamayı düşünüyorum. Behzat Ç’in Ç’sinin ne olduğunu belki açıklayacağız."

İŞTE BEHZAT Ç.’NİN YENİ JENERİĞİ! VİDEO

İşte Behzat Ç ve savcı Esra’nın tartışması!.. VİDEO

Behzat Ç’de şaşırtan öpüşme!.. VİDEO


BEHZAT Ç’DE ÇOK KONUŞULACAK SEVİŞME SAHNELERİ! FOTO GALERİ