MedyaFaresi MedyaFaresi

BBC'deki taksi şoföründen sonra NTV'deki Stajyer!

Beyazıt Öztürk ve Kadir Çöpdemir'in sunduğu ve dün NTV'de yayınlanan "Biri Bana Anlatsın" da Genel Yayın Yönetmeni diye anons ettikleri konuk stajer muhabir çıkınca ikili fena halde bozuldu.

Eklenme: 08 Aralık 2006 15:57 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 04:18

Yayını reklamla kesip stajer muhabiri hemen stüdyodan uzaklaştırmak zorunda kaldılar. "Biri Bana Anlatsın"ın dün akşamki konusu kadın- erkek ilişkileri, konuklarsa Psikolog İlkim Öz, Billur Kalkavan, Astrolog Yasemin Boran gibi ünlü isimlerdi. Yayın başladı konuklar birer birer stüdyoya alınmaya başlandı.

İkinci konuk Marie Clarire Dergisi'nin yayın yönetmeni Ece Hanım diye anons edildi ve stüdyoya geldi. Karşılarında gencecik bir kız görünce ikili çok şaşırdı. Beyaz, "Bak gencecik yaşta genel yayın yönetmeni olmuş" deyince Ece, "Ben yayın yönetmeni değilim, alışveriş sayfalarını yapıyorum yanıtını verdi. Beyaz ve Kadir fena halde şaşırmıştı.

Kaç yıldır Marie Claire'desin sorusuna, "Daha yeni mezun oldum, 6 aydır çalışıyorum" yanıtı da gelince Beyaz apar topar, "Reklam arası veriyormuşuz" deyip yayını kesti. Reklam bitip yayına dönüldüğünde Marie Claire'in yayın yönetmeni diye çağrılıp stajer çıkan Ece hariç tüm konuklar stüdyodaydı

Benzer bir durum geçen aylarda BBC'de de yaşanmıştı. Üst düzey yetkili diye  bir taksi şoförünü canlı yayına alan BBC kamuoyundan özür dilemişti.

Etiketler : , beyaz, ntv