MedyaFaresi MedyaFaresi

Başbakan Gezi'den sonra bağıran bir insan oldu!

CNN TÜRK’te yayınlanan Enver Aysever’le Aykırı Sorular programı İlahiyatçı Hidayet Şefkatli Tuksal’ı ağırladı.

Eklenme: 24 Ekim 2013 11:18 - Güncelleme: 22 Mart 2016 16:10
nanç ve siyaset konularında Enver Aysever’in sorularını yanıtlayan Tuksal,   son günlerin en çok konuşulan konularından başörtüsü ve dekolte tartışması ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.  Tuksal, başörtülü kadınların, başörtü yasağından daha önemli sorunları olduğunu söyledi. Devletin başörtülü kadınları utanılacak bir şey olarak görmesini eleştiren Tuksal, Aysever’in “Muhafazakâr erkekler yanında başörtülü kadınlar olmasından utanıyor mu” sorusu üzerine “ hoşlandıklarını söyleyemem” diye cevapladı.
 
TUKSAL: “ BAŞBAKAN GEZİ DİRENİŞİNDEN SONRA BAĞIRAN BİR İNSANA DÖNÜŞTÜ”
CNN TÜRK’te yayınlanan Aykırı Sorular’da İlahiyatçı Hidayet Şefkatli Tuksal Enver Aysever’in sorularını yanıtladı.
Tuksal, Gezi olaylarıyla ilgili ilginç tespitlerde bulundu.  Hükümetin Gezi olaylarına yaklaşımının yanlış olduğunu belirten Tuksal, “Gezi direnişinden sonra Başbakan bağıran bir insana dönüştü” dedi.
 
TUKSAL: “ 3. KÖPRÜNÜN ADI PİR SULTAN ABDAL OLMALI”
CNN TÜRK’te yayınlanan Enver Aysever, Aykırı Sorular programında sorularını ilahiyatçı Hidayet Şefkatli Tuksal ‘a yöneltti.
Tuksal, 3. Köprüye Yavuz Sultan Selim isminin verilmesini eleştirdi. Türkiye’de var olan iktidarın kendi doğrularını dayatmaya çalıştığını söyleyen Tuksal,  “3. Köprünün adı Pir Sultan Abdal olmalı” dedi.