MedyaFaresi MedyaFaresi

Başbakan Erdoğan'a şok protesto!!! İstihdam konuşurken geçici işçi isyan etti!!! VİDEO

Başbakan Erdoğan'ın Türk-İş Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmanın son bölümünde, Erdoğan'a sözlü sataşmada bulunan geçici işçiyi Erdoğan odaya çağırıp özel görüştü. Peki neler söyledi?

Eklenme: 06 Aralık 2007 14:53 - Güncelleme: 22 Eylül 2015 19:26

Başbakan Erdoğan'ın Türk-İş Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmanın son bölümünde, salonun üst balkonundan bir kişi Erdoğan'a sözlü sataşmada bulundu...

Bir anda tüm salonun dikkatini çeken ve sataşmanın sebebi ise, geçici işçilikten kadro geçme talebi.

Salondakilerin tüm uyarı ve engellemelerine rağmen, Erdoğan'a birşeyler anlatmak isteyen Devlet Demir Yolları'nda geçici işçi olarak çalışan İsa Çakmak, Erdoğan'a, Devlet Demir Yolları'nda daha önceden bir kısım işçinin kadro aldığını kendisinin de kadro istediğini duyurmaya çalıştı.

ERDOĞAN, ÇAKMAK'I ODAYA ÇAĞIRDI

Konuşamsının son bölümündeki sözlü sataşmaya, 'geçici işçidir o' diye cevap veren Başbakan Erdoğan, "Bu ikitidar 219 bin geçic işçiyi daimi kadroya aldı. Niye? Orada ciddi bir sıkıntı vardı. Bütün bunların hepsi sendikalarımızla görüşülerek yapılmış işler atlmış adımlardır" dedi.

Konuşmasından sonra kendisine sözlü sataşmada bulunan geçici işçi İsa Çakmak'ı salondaki bir odaya çağıran ve burada başbaşa görüşen Erdoğan'ın Çakmak'la sorunları üzerine konuştğu ve daimi kadroya geçmesi için yardımcı olacağını söylediği öğrenildi.

İsa Çakmak'ın Erdoğan'a sataşdığı an:

Etiketler : İşçi, Başbakan