MedyaFaresi MedyaFaresi

Balkanlarda Binbir Gece rüzgarı! Ünlü çift 1002. gecede!

Sırbistan'da yayınlandığı ilk günden beri izlenme rekorları kıran Binbir Gece'nin final bölümüne Halit Ergenç ve Bergüzar Korel damga vurdu.

Eklenme: 13 Aralık 2010 14:58 - Güncelleme: 17 Mart 2016 08:24
Final bölümünün ardından 1002. Gece adı altında yayınlanan programa katılan ünlü çift bu özel geceyi canlı yayında sadece Full Ekran izleyicileriyle paylaştı.

Halit Ergenç:

"Bizim için çok enteresandı. Bizi canlı yayına aldılar. Ve çok duygusal anlar yaşadık. Çünkü biz işimizi ne kadar severek yaptığımızı ne kadar eğlendiğimizi işle beraber üzerinden zaman geçmesiyle unutmuşuz. Fakat buraya gelince gerçekten duygulu anlar yaşadık. Çok güzel bir program oldu."

Bergüzar Korel:

"Duyguların dili olmadığını gördük. Bambaşka dilde konuşan insanlar bile 1001 geceyi bugün izlerken çok başka şeyler hissettik. Ama insanların ortak bir özelliği var ki çok seviyorlar ve Türkiye hakkındaki önyargılarından kurtulduklarını söylüyor herkes.  Bizde çok mutlu oluyoruz Turizme katkımız olduğunu söylüyorlar. İstanbul'a olan turların çok fazlalaştığını söylüyorlar.  Şuan Yaprak Dökümü yayınlanmaya başlamış. Herkes onu izliyor bizim dizimiz bittikten sonra. Ben çok mutlu oluyorum. Bugünde çok duygusal anlar yasadık. Yani Türkiye'miz adına iyi bir şey yaptığımızı hissettik."