Abone Ol

Balıklı Rum Hastanesi'nde Yangın Çıktı: Hastalar Apar Topar Tahliye Edildi

Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. İtfaiye ekipleri yangına müdahale ederken, hastalar tahliye ediliyor. Yangın bölgesinde olan NTV muhabiri Ahmet Örsoğlu ise belediye başkanının ardından, "Yoğun bir mücadele var burada. Henüz tamamen tüm hastaların yangın bölgesinden çıkarılıp çıkarılmadığı bilgisinin net olmadığını söyleyelim. Hâlâ alevlerin yoğun olduğu binadan yaşlıların tahliyesi yoğun bir şekilde gerçekleştiriliyor" bilgisini aktardı.

Balıklı Rum Hastanesi'nde Yangın Çıktı: Hastalar Apar Topar Tahliye Edildi

Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi'nde yangın çıktı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yangın bölgesine gitti.

NTV yayınına katılan Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, "Yangın huzurevi bölümünde çıktı fakat duman keşfedilir edilmez bütün hastalar tahliye edildi şu anda hepimiz buradayız. Kontrol altına almaya çalışıyor yangın. İnşallah herhangi, bir şey olmadan atlatacağız. Çok şükür hastane erken fark edip bütün hastaları tahliye etti. Hepimize geçmiş olsun. Yangının devam ettiği bölümde herhangi bir yaşlı veya hastamız yok" dedi.

Yangın bölgesinde olan NTV muhabiri Ahmet Örsoğlu ise belediye başkanının ardından, "Yoğun bir mücadele var burada. Henüz tamamen tüm hastaların yangın bölgesinden çıkarılıp çıkarılmadığı bilgisinin net olmadığını söyleyelim. Hâlâ alevlerin yoğun olduğu binadan yaşlıların tahliyesi yoğun bir şekilde gerçekleştiriliyor" bilgisini aktardı.