MedyaFaresi MedyaFaresi

Bale öğretmeninin bu fotoğrafı şok etti! Öğrencisi ile yatakta!

15 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girmekle suçlanan bale öğretmeninin fotoğrafı şok yarattı

Eklenme: 28 Şubat 2011 13:01 - Güncelleme: 14 Mart 2016 07:04
İngiltere'de yaşayan 27 yaşındaki bale öğretmeni Sarah Pirie, 15 yaşındaki Reece Washington adlı öğrencisiyle ilişkiye girmek suçundan mahkemeye çıkarıldı.

İkilinin yatakta çekilmiş olan fotoğrafı ülkede büyük tepki uyandırırken, mahkeme, delil yetersizliğinden Sarah Pirie'nin salıverilmesine karar verdi.

Reece, fotoğrafın 2009 yılında 20 yaşındaki kuzeni tarafından Manchester'daki bir otelde çekildiğini, ancak savcıların mahkeme sürecinde bu fotoğrafı gözardı ettiklerini söylüyor.
Bale öğretmeninin kendisini arabayla alıp, alkol içirdiğini, sonrasında da cinsel ilişkiye girdiklerini söyleyen Reece, şikayetçi olduğu öğretmeni Pirie'nin sadece "alıkoyma" suçundan dolayı 35 haftalık işten uzaklaştırma cezası almasına inanamadığını belirtiyor.

Fotoğrafın neden gözardı edildiğini anlayamadığını, bu olaydan sonra dansçı olma hayallerini bir kenara bırakıp, çağrı merkezinde çalışmaya başladığını anlatan Reece, yetkilileri kendisini "yüzüstü" bırakmakla suçluyor.

İddiaların odağındaki bale öğretmeni Pirie ise, öğrencisiyle otelde konakladıkları iddiasını kabul ederken, cinsel ilişki iddiasını kabul etmedi.

Olayların ardından Pirie'nin Lüksemburg'a yerleştiği bildirildi.