MedyaFaresi MedyaFaresi

Babamın Günahları Star Tv ne zaman başlayacak bomba fragman

Babamın Günahları ne zaman başlayacak birinci bölüm fragmanıyla büyük ilgi uyandıran Babamın Günahları Star Tv'de yayın hayatına başlayacak. Peki Babamın Günahları ne zaman başlayacak oyuncuları ve konusu ne? Gelin hep birlikte bakalım.

Eklenme: 23 Kasım 2017 15:11 - Güncelleme: 23 Kasım 2017 16:28

Star Tv'nin fragmanı yayınlandığı günden itibaren ilgiyle beklenen dizisi Babamın Günahları ne zaman başlayacak sorusu henüz netlik kazanmadı. Fragmanıyla büyük ilgi toplayan Babamın Günahları oyuncuları ve konusu internethaber'de.

Babamın Günahları dizisi, Star TV tarafından duyuruldu ve yeni fragmanı da Star TV aracılığı ile duyuruldu. 'Herkes çocuğu için yaşar, peki kim ölmemeye söz verebilir?' başlığıyla duyurulan Babamın Günahları, aksiyon ve polisiye türünden bir dizi. Yapımcılığını ve yönetmenliğini Abdullah Oğuz ANS Yapım’ın üstlendiği Babamın Günahları dizisi, oyuncu kadrosuyla da oldukça iddialı geliyor.

BABAMIN GÜNAHLARI KONUSU NE?

Dizinin konusuna ve oyuncu kadrosuna bakılırsa, Hikaye Ozan’ın (Kadir Doğulu) geçmişinde Ferruh’un (Mustafa Uğurlu) işlediği bir cinayeti sevgilisi Yeşim’e (Melisa Sözen) zarar gelmemesi adına üstlenmesi ile başlar. İşlemediği bu suçu üstlenmesi Ozan ve Yeşim’i farklı geleceklere sürüklerken Ozan bir kızı olduğundan habersiz yıllar geçirir. Yeşim, Zeyno’ya yapılacak ilik tedavisi için yıllar sonra Ozan’ın karşısına çıkar. Hayat ile ilgili en ufak bir beklentisi olmayan Ozan’ın hayatına Zeyno bir ışık demeti olarak düşer. Zeyno’nun hayatı Ozan’ın ellerindedir, ilik nakli için yaralanmaması gerekmektedir. Kızına ilik nakli yapabileceğini öğrendiği gün ise Ozan kendini yine işlemediği bir cinayetin faili olarak bulur. Fakat bu sefer kendisini feda edemeyeceği bir sebebi vardır...Kızı Zeyno.

İşte Babamın Günahları adlı dizinin fragmanı;

BABAMIN GÜNAHLARI OYUNCU KADROSU

Babamın Günahları oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Babamın Günahları'nda; Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, Sezin Akbaşoğlu, İsmail Demirci, Mehrnoush Esmaeilpor, Gökçen Bilge Çiftçi gibi isimler yer alıyor. 

BABAMIN GÜNAHLARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK

Babamın Günahları dizisinin ne zaman başlayacağı henüz belli olmadı. Babamın Günahları dizisinin yakın zamanda başlaması bekleniyor.