MedyaFaresi MedyaFaresi

Babamın Günahları 1. bölümde neler yaşandı?

Babamın Günahları ilk bölümü ile dün akşam başladı. Ozan, Yeşim'i korumak için işlemediği bir suçu üstlenir. Bu olay ikisinin de hayatını etkiler. Babamın Günahları 1. bölümü ile hızlı başladı. 2. bölüm fragmanı ise heyecanla bekleniyor.

Eklenme: 11 Ocak 2018 14:13 - Güncelleme: 11 Ocak 2018 14:16

STAR TV yeni dizisi ile herkesi ekran başına topladı. Çarşamba akşamları ekrana gelecek olan Babamın Günahları dizisinde Ozan'ın başı bu kez büyük bir belaya giriyor. 2. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

Babamın Günahları 17 Ocak Çarşamba 2. bölümü ile STAR TV'de olacak...

BABAMIN GÜNAHLARI 1. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Herkes çocuğu için yaşar, peki kim ölmemeye söz verebilir?

Hikaye Ozan’ın (Kadir Doğulu) geçmişinde Ferruh’un (Mustafa Uğurlu) işlediği bir cinayeti sevgilisi Yeşim’e (Melisa Sözen) zarar gelmemesi adına üstlenmesi ile başlar. İşlemediği bu suçu üstlenmesi Ozan ve Yeşim’i farklı geleceklere sürüklerken Ozan bir kızı olduğundan habersiz yıllar geçirir.

Yeşim, Zeyno’ya yapılacak ilik tedavisi için yıllar sonra Ozan’ın karşısına çıkar. Hayat ile ilgili en ufak bir beklentisi olmayan Ozan’ın hayatına Zeyno bir ışık demeti olarak düşer. Zeyno’nun hayatı Ozan’ın ellerindedir, ilik nakli için yaralanmaması gerekmektedir.

Kızına ilik nakli yapabileceğini öğrendiği gün ise Ozan kendini yine işlemediği bir cinayetin faili olarak bulur. Fakat bu sefer kendisini feda edemeyeceği bir sebebi vardır...Kızı Zeyno.

BABAMIN GÜNAHLARI OYUNCU KADROSU

Yönetmenliğini Abdullah Oğuz'un üstlendiği “Babamın Günahları”, oyuncu kadrosuyla da oldukça iddialı geliyor…

Ozan (Kadir Doğulu)

30’lu yaşların başında, hayli gösterişli ve yakışıklı bir genç adamdır. Yetimhanede büyümüştür. Ozan, on sekiz yaşına geldiğinde soluğu Ferruh’un yanında alır.

Ozan, Yeşim’le tanışınca hayatı değişir. Ferruh’tan uzak bir hayat kurmak ister ancak hiç bir şey planladığı gibi gitmeyecektir. Bir gün Yeşim çıkıp gelir ve Ozan’a ölmek üzere olan bir kızları olduğunu söyler. Onu kurtarabilecek tek kişi Ozan’dır.

Yeşim (Melisa Sözen)

Yeşim, yirmili yaşların sonunda, duru bir güzelliğe sahip, çekici bir genç kadındır. Güçlü, kendi ayakları üzerinde durmak için çırpınan, kendini çocuğuna adamış genç bir annedir de aynı zamanda. Reha adında, fedakar bir komiserle nişanlıdır.

Yıllar sonra kızının lösemi olduğunu öğrendiğinde hiç istemese de unuttuğunu sandığı, sevdiği tek erkek, çocuğunun babası olan Ozan’la yeniden buluşur.

Ferruh (Mustafa Uğurlu)

Ferruh karizmatik iş adamı kimliğinin yanı sıra yeraltı dünyasının korkulan simalarından biridir.

Ferruh illegal işlerine bir kılıf olarak yürüttüğü asfalt işleri yapmaktadır. Esasen kaçakçılık ile oluşturduğu bir serveti vardır. Ozan’la da yolu bir tesadüf ile kesişir Ferruh’un. Ozan, Ferruh'un hayatını kurtarmış ve 18 yaşından itibaren Ferruh'un koruması olmuştur. Fakat Ozan, Yeşim’e aşık olup, onun yanında kalmak istemeyince Ferruh, Ozan'ın kabusu haline gelmiştir.

Zeyno (Gökçen Bilge Çiftçi)

Ozan ve Yeşim’in kızları olan Zeyno 5,5 yaşında, akıllı, sevimli ve hareketli bir çocuktur. Her çocuk gibi meraklıdır. Ama bir o kadar da düşüncelidir. Kıpır kıpır, hayat dolu, arkadaş canlısı Zeyno 4,5 yaşındayken hastalanmış ve lösemi teşhisi konmuştur.

Hastalığının ağırlığına rağmen annesini üzmemek için bunu belli etmemeye çalışsa da hastanede yaşamak, arkadaşlarından, çok sevdiği oyunlarından ve oyuncaklarından uzak kalmak Zeyno’yu çok üzmektedir. Babası Ozan’ı hastanede gördüğü an müthiş bir baba-kız aşkı başlar…

Reha (İsmail Demirci)

Otuzlu yaşlarının başında, heybetli, çekici ve karizmatik bir adamdır. Cinayet masasında komiser olarak görev yapmaktadır. Reha; zeki, hoş sohbet, vicdanlı ve güvenilir bir adamdır.

Reha, ilk görüşte Yeşim'in hayata karşı dik duran tavrından hayli etkilenmiştir. Nitekim Reha, Yeşim’e açıldığında Yeşim hemen “evet” diyememiş ama kısa zaman sonra Zeyno’nun da Reha’ya gösterdiği sevecenlikten ve Reha’nın kendisine yaptığı iyiliklerden etkilenerek Reha ile nişanlanmıştır.

Feride (Mehrnoush Esmaeilpour)

Feride, hukuk fakültesini bitirmiş ve girdiği sınavlarda başarılı olarak savcı olmuştur. Güzel ve atletik bir yapısı vardır. Feride’nin hayatı babasının öldürülmesiyle değişir. Savcı olup babasının katilini yakalamaya yemin eder...

Melike (Sezin Akbaşoğulları)

Melike 40’lı yaşlarının başında, hırs ve gücün şehvetine kapılmış hayli gösterişli, güzel, zeki ve güçlü bir kadındır.

Dışarıdan her ne kadar derneklerde vakit geçiren cemiyet üyesi bir yardımsever hanımefendi olarak görünse de yıllar önce öldürülen kocasının tüm gizli işlerinde adeta onun en büyük varisi haline gelmiştir. Erkeklerin dünyasında başarılı bir iş kadını olarak boy göstermektedir.
Ferruh ise Melike’nin hayatının merkezine yerleşmiş ve tüm işlerini birlikte yürütmektedirler.

(Milliyet)