Abone Ol

Babacan: Erdoğan'ın Trolleri Saldırıya Geçti

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Twitter'da kendisine saldıran trol hesaplara yanıt verdi.

Babacan: Erdoğan'ın Trolleri Saldırıya Geçti

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, sosyal medyada kendisini hedef alan paylaşımlara "Sayın Erdoğan’ın trolleri yine harekete geçmiş. Saldırgan, kirlenmiş ve ülkeyi yönetme becerisini tamamen yitirmiş bu yapıdan ülkemize hayır gelmeyeceği çok açık” tepkisini gösterdi.

Ali Babacan, Halk TV'de katıldığı programda, "2018'de kötü bir tecrübemiz var. Muhalefet ortak aday çıkarırsa başarılı olabilecekti. Ama olmadı ve 5 yıl kaybetti memleket. Neden olmadı? Diğer siyasi parti liderleri gelip teklif ettiler ortak adaylık konusunu Sayın Gül'e. İsimler belli” dedi. Babacan, "Teklif edildiği ortamda siz de var mıydınız" sorusuna ise "Tabii ki vardım" yanıtını verdi. Babacan, "Siz ortak aday olursanız biz sizi destekleyeceğiz' diyenler sözlerinin arkasında dursaydı, o gün o iş olurdu" diye konuştu.

Babacan, bu açıklamalarının sosyal medyada hedef alınmasına tepki gösterdi. Babacan’ın twitter hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

"Sayın Erdoğan’ın trolleri yine harekete geçmiş. Saldırgan, kirlenmiş ve ülkeyi yönetme becerisini tamamen yitirmiş bu yapıdan ülkemize hayır gelmeyeceği çok açık. AK Parti’ye gönül vermiş tüm iyi niyetli dostlarıma da sesleniyorum; ülkemiz bunu hak etmiyor, buna ortak olmayın."

Babacan: Erdoğan'ın Trolleri Saldırıya Geçti - Resim: 1