MedyaFaresi MedyaFaresi

Aziz Yıldırım'dan UEFA'ya fırça! Sen nasıl...

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın duruşmada UEFA Disiplin Müfettişi Miguel Lietard Fernandez Palacios’a fırça attığı ortaya çıktı.

Eklenme: 24 Haziran 2013 14:43 - Güncelleme: 18 Aralık 2015 02:52

Akşam gazetesinden Alaattin Metin\'in haberine göre, Başkan Aziz Yıldırım’ın o duruşmada UEFA Disiplin Müfettişi Miguel Lietard Fernandez Palacios’a fırça attığı ortaya çıktı.

İşte Yıldırım\'ın  Disiplin Komitesi’nin Avusturyalı başkanı Dr. Thomas Partl ile üyeler İsviçreli Jacques Antenen ve Macar Sandor Berzi’nin gözleri önünde İspanyol müfettişe attığı fırçanın bütün detayları;

" Özel Yetkili Mahkemeler Türkiye’de kaldırılsın’ diye parlamentolarınızda, komisyonlarınızda sürekli Türkiye’ye akıl ve görüş bildirmenize rağmen şimdi tutup hangi gerekçeyle ülkemizde kaldırılan Özel Yetkili Mahkeme kararlarını esas almaktasınız? 

Bizim şike yaptığımızı iddia ediyorsun. Şike yapıldığı iddia edilen maçları dahi raporuna yanlış yazıyorsun. Siz F.Bahçe’yi ve Türkiye Cumhuriyeti’nin bir spor kulübünü böyle gayri ciddi iddialar içeren bir raporla yargılayamazsınız. Bu rapor sana birileri tarafından yazdırılmış. Raporunla ilgili sana sorulan sorulara cevap bile veremiyorsun. O halde bu raporun altına imzanı neden attın?” Palacios, Başkan Yıldırım’ın sorularına cevap veremedi.

Akşam