Aziz Yıldırım hakkında sürpriz iddia!

Nihat Özdemir'in, “Yakın zamanda çok iyi neticeler alınacaktır” sözlerinin ardından, Aziz Yıldırım'ın tahliye olacağı yönündeki umutlar tazelendi.

Eklenme: 16 Nisan 2012 23:22 - Güncelleme: 12 Mart 2016 10:00

Başkanvekili Nihat Özdemir’in önceki gün gerçekleştirilen Yüksek Divan Kurulu’nda sarfettiği sözler, Fenerbahçe camiasında büyük heyecan yarattı. Özdemir, “TFF Etik Kurulu, Disiplin Kurulu, sözlü savunmaları Metris Cezaevi’nde olmasına rağmen, uzun sürmesine rağmen alıyor. En kısa zamanda da bunu sonuçlandıracaktır. Buradan gelen haberler, hepimizin gözü aydın diyeyim ama önceden, şimdilik iyi haberler gelmektedir. Sayın Başkanımız, Sayın İlhan Ekşioğlu, Sayın Şekip Mosturoğlu ve diğer arkadaşlar bu süreçte müthiş savunmalar yapıyorlar. 16. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmalarda da bu savunmalar sürüyor. Başarılı bir şekilde sürdürüyorlar. Yakın zamanda çok iyi netice alacaklardır, umutla bekliyoruz” demişti. Özdemir’in bu sözleri, camiada iki açıdan sevinçle karşılandı. Etik Kurulu’ndan gelecek iyi haberin, takımlarının aklanması demek olduğunu düşünen

Sarı-Lacivertliler’i esas heyecanlandıran ise Aziz Yıldırım’ın yakın zamanda tahliye olma ihtimalinin bulunmasıydı.

3. duruşma 30 Nisan’da ama...
Şike davasında 3. duruşma maratonu 30 Nisan’da başlayacak. Ancak mahkeme heyeti, 26 Nisan’da duruşma olmaksızın tahliye taleplerini re’sen karara bağlayacak. Şimdi tüm camiada beklenti; Aziz Yıldırım ve arkadaşlarının nisan ayı sonu veya mayıs başında tahliye edilmeleri.

FANATİK