MedyaFaresi MedyaFaresi

Aynen Aynen 6. Sezonuyla Geri Dönüyor!

Nilperi Şahinkaya ve Kerem Bürsin’in rol aldığı, günümüz aşk ilişkilerine kendine has üslubuyla değinen ‘Aynen Aynen’in yeni bölümleri 25 Haziran'da izleyici ile buluşuyor.

Eklenme: 16 Haziran 2021 22:19 - Güncelleme: 16 Haziran 2021 22:25

Nilperi Şahinkaya ve Kerem Bürsin’in rol aldığı, günümüz aşk müessesesine kendine has üslubuyla değinen ‘Aynen Aynen’in yeni bölümlerinde izleyiciyi büyük bir sürpriz bekliyor. Dizinin ilk iki sezonunda ‘Emir’ karakterine hayat veren Uraz Kaygılaroğlu, altıncı sezona konuk oluyor.

Sevilen dijital platform BluTV’nin kadın erkek ilişkilerine dair söylenen tüm sözleri unutturan ve aşka özgün, haşarı bir üslupla bakan yapımı ‘Aynen Aynen’in yeni sezonu için geri sayım başladı. 25 Haziran’da platformda yerini alacak dizinin altıncı sezonu, Nil (Nilperi Şahinkaya) ile Deniz’in (Kerem Bürsin) evlilik hayatındaki inişlerini ve çıkışlarını merkezine alıyor. Evliliğin değişen dinamiklerinin ve beraberinde getirdiği sorunların komik bir dille seyirciye aktarılacağı ‘Aynen Aynen’, yeni sezonda izleyicisini büyük bir sürprizle de buluşturuyor.

Geçtiğimiz günlerde Nilperi Şahinkaya, Kerem Bürsin ve Uraz Kaygılaroğlu’nun sosyal medyada paylaştıkları fotoğrafların da habercisi olduğu üzere Kaygılaroğlu, yeni sezonda diziye konuk oluyor.

Games Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, Nilperi Şahinkaya ve Kerem Bürsin’i buluşturan ‘Aynen Aynen’, Alper Erze’nin kaleminden çıkarak Yunus Ozan Korkut rejisiyle buluşuyor.

 
Platformun en çok izlenen içeriklerinden ‘Aynen Aynen’ yeni sezonuyla 25 Haziran’da sadece BluTV’de!