MedyaFaresi MedyaFaresi

Aykut Kocaman milli takıma mı gidiyor?

Aykut Kocaman’ın milli takımın başına geçeceği yönündeki iddialara Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan cevap verdi...

Eklenme: 19 Haziran 2016 10:42 - Güncelleme: 19 Haziran 2016 10:45

Euro 2016’da 2 maç sonunda galibiyet alamamamız hatta tek bir gol bile atamamamız moralleri bozarken, dünkü İspanya maçının ardından tepkiler doruk noktasına ulaştı.

Fatih Terim’in ‘bedelini öderiz’ sözleri ayrılık mesajı olarak algılanınca da ‘yeni teknik direktör kim olacak’ sorusu sorulmaya başlandı.

Atiker Konyaspor ile tarihi bir sezon geçiren Aykut Kocaman’ın gündeme gelmesi üzerine Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, bu konu hakkında Yeni Şafak gazetesine açıklamalarda bulundu.

Ahmet Şan, Aykut Kocaman’ın ayrılma ihtimalini düşünmek bile istemediğini belirtti, konuyla ilgili de şunları söyledi: ''Her şeyden önce milli takımın mağlubiyetine üzüldük. Fatih hocanın da devam edeceğini düşünüyorum ben. Başka bir şey de düşünmek istemiyorum. Aykut hocanın sözleşmesindeki madde çok önemli değil. Önemli olan iki tarafın ne beklediği, ne istediği. Bunlar genel olarak yazılır, biz geçmişte de Aykut hocayla çalıştık. Şimdi ikinci dönemimiz bu. Geçmişte de Aykut hoca sözleşmesini tamamladı. Sözleşmede öyle yazdı diye de Aykut hocanın gidecek hali yok. Fatih hocanın devam edeceğini düşünüyorum, Aykut hocanın da iki yıllık sözleşmesi var. Sosyal medya böyle şeyler yazabilir. Şu an öyle bir şey olacağını tahmin etmiyorum'' 

 
 internethaber