MedyaFaresi MedyaFaresi

Atatürk başarılı bir diktatördü! Nagehan Alçı'nın şok sözleri!

MEDYAFARESİ VİDEO- Daha önce Che Guevara için konuşan Nagehan Alçı bu kez de hedef olarak Atatürk'ü seçti.

Eklenme: 02 Kasım 2011 18:16 - Güncelleme: 04 Nisan 2016 13:36
CNN TÜRK'te yayınlanan 'Dört Bir Taraf' programına Nagehan Alçı'nın Atatürk'le ilgili sözleri damga vurdu. Alçı, 'Atatürk savaşı kazandı başarılı oldu ancak bir diktatördü' dedi. Alçı'nın bu sözleri izleyicilerden büyük tepki çekerken Altan Öymen ve Enver Aysever de itiraz etti. Canlı yayında yaşanan tartışmanın uzaması üzerine Nagehan Alçı, "Atatürk'ü eleştirmek suç sayılıyor bu tartışmaya perşembe günü devam ederiz" diyerek tartışmayı kapattı.

Atatürk hakkındaki sözleri ortalığı karıştırdı!-VİDEO

Büyük tepki var

Alçı'nın sözlerinin yayılmasından sonra sosyal medyada olay oldu. Yorumlarda Atatürk hakkında diktatör denmesi tepkiyle karşılandı.

Daha önce de Che Guevara'yı hedef almıştı

Akşam yazarı Nagehan Alçı, CNN Türk'teki programında efsane devrimci Che Guevara için "Bu adam bir barbardır, bir yamyamdır. Binlerce insana, muhalifine kendi bizzat hakimlik yaptı, katletti" ifadelerini kullanmıştı.

TWITTER'DA TEPKİ YAĞDI

Emre Bilgiç - Nagehan Alçı, konuşacak başka konu kalmamış gibi Ata'mız üzerinden prim yapmaya çalışıyor. Haddini bilmen gerekir.

trturkoglu - Nagehan Alçı'dan Atatürk'le ilgili şok sözler! bit.ly/tiJvMr haınlerle birlıkte yuva yapmışlar.

mehmetkircali - İSMİYLE MÜSAMMA :)NAGEHAN = Ansızın,birdenbire demekmiş ALÇI = plaster demek O halde nagehan alçı ne demek oluyor Ansızın yapışan plaster.

Regenblicke - Nagehan Alçı kim ki, Atatürk'ü kötüleyebiliyor. Boş insanlara mikrofon verirsen, onlarda zurna zannedip, boşa doluya üflerler.

Kocabasoglu - Nagehan Alçı "ama" cümleleri kuruyor, ödev verilmiş cümlelerini söylüyor. Daha beteri sadece kocası.