MedyaFaresi MedyaFaresi

Asuman Krause'dan kadınlara çağrı! Seksilik iyidir...

Fear Factor Aksiyon'u sunan Asuman Krause, Milliyet'e verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu.

Eklenme: 04 Temmuz 2013 10:58 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 12:50

Fear Factor Aksiyon\'da bir öncekilere göre yenilik var mı?
Bu \'Fear Factor\' adından da anlaşılacağı gibi tamamen aksiyon. Tüm etaplar yeni. Yine çiftler yarışıyor, onda bir değişiklik yok ama tam anlamıyla aksiyon dolu program.

FEAR FACTOR’IN SEKSİ SUNUCUSU ASUMAN KRAUSE FOTO GALERİ

Sizi bu tarz aksiyon dolu programları sunmaya ikna eden ne oldu?
İkna edilmeme gerek kalmadı ki. Ben formatları gördüm doğrudan atladım (gülüyor). Önce kendim atladım, sonra da yarışmacıları atlatmaya başladım. \'Wipe Out\' ve \'Fear Factor\'ü sunmamak delilik olurdu.

Ekrandan bakınca oldukça enerjik duruyorsunuz. Yarışmacıları izlerken sizde de yarışma isteği olmuyor mu?
Aksiyon dolu ve acayip etaplar yapılıyor. Takla atan arabaları falan gördüğümde "İçinde olsam ne güzel olurdu" diyorum. Yapı olarak ben de aksiyonu seviyorum ve yarışmacıları izlerken de özeniyorum. Gerçi İstanbul\'da yaşarken trafik yüzünden yeterince aksiyon ve adrenalin yaşıyoruz (gülüyor).

Televizyonda fiziğinizin de etkisiyle seksi kadın imajınız var. Bunun yanı sıra oldukça da akıllısınız. Bu imaj sizi rahatsız ediyor mu?
Yok, hiç rahatsız etmiyor. Neden rahatsız etsin ki? Seksi olmak insanın kendisinde olan bir şeydir. Çünkü bir seksilik var, bir de teşhircilik var. Teşhirci anca dekolte verir. O da sakil seksilik olur. O iyi bir görüntü değil. Bazı kadınlar seksi olmayı reddediyorlar, bunu anlamıyorum. Seksilik iyidir. Yoksa Marilyn Monroe efsanesi yürümezdi ki.