MedyaFaresi MedyaFaresi

Aslıhan Güner'in tatil sırları

Oyuncu Aslıhan Güner, şimdilerde inzivaya çekildi. Spora ve sağlıklı yaşama yoğunlaşan oyuncu kendini tazelemeye çalışıyor. Ayrıca oyunculuğunu geliştirmek için yurtdışında worshop’lara katılıyor. Güner için seyahat etmek ‘özgürleşmek, öğrenmek ve mutluluk’ demek. İşte...

Eklenme: 04 Ocak 2015 16:57 - Güncelleme: 05 Nisan 2016 22:10

ASLIHAN GÜNER FOTOGALERİ

OTELLER

Hyatt Regency Hotel / Paris - Fransa
Paris’e geldiğimde en çok burada kalmayı tercih ederim. Özellikle konumu beni büyülüyor. Her sabah Eyfel’e karşı uyanmak ve her gece yine Eyfel’e bakarak gözlerimi kapamak güzel bir duygu. Champs Elysees’e yürüme mesafesinde oluşu tercih sebeplerimden biri. (Hafta sonu kişi başı fiyatı 373 TL  - parisetoile.regency.hyatt.com).

Hotel Campo De Fiori, Roma - İtalya

Butik bir otel. Konumu muazzam. İtalya, da kaldığım süre boyunca en beğendiğim oteller arasına girdi. Turistik yerlere yürüme mesafesinde. Otelin yemekleri de benden iyi not aldı. (Ocakta kişi başı fiyatı 549 TL - hotelcampodefiori.com).

Cosmos Hotel / Moskova - Rusya

Otel içinde ihtiyacım olabilecek her türlü dükkân ve restoran bulunuyor. Rusya’daki favori otelim. Metroya yürüme mesafesinde. Odaları geniş ve ferah. Konumu sebebiyle manzarası çok güzel. Sabah kahvaltı çeşitleri de iyi. (Kişi başı oda fiyatı 102 TL - hotelcosmos.ru).

The Grand Tarabya / İstanbul

Manzarası harika. İstanbul’daki en sevdiğim otel. Odaları kusursuz şekilde dizayn edilmiş. Genelde denize bakan odalarında kalmayı tercih ediyorum. Sabah uyandığımda kendimi farklı bir dünyada hissediyorum. Kahvaltı ve diğer öğünleri çok çeşitli. Personel de kesinlikle tam not alır. (Tek kişilik oda fiyatı 467 TL - thegrandtarabya.com).

CAFELER

Cafe Plaza Mayor / Madrid - İspanya

Yan yana dizili küçük kafelerden biri. Burayı çok seviyorum. Sıcak ve samimi bir ortamları var. Bir yandan mimarisi harika olan meydanı seyrederken bir yandan da bu kafede yeme içme ayrıcalığı yaşayabilirsiniz.

BARLAR

El Palacio Andaluz, Sevilla - İspanya

Bu mekâna gittiğimde şahane bir flamenko gecesi vardı. Keyifli bir şekilde hayranlıkla izledim. İspanya’ya tekrar gittiğimde muhakkak yeniden gitmeyi ve harika dans gösterisini tekrardan izlemeyi çok isterim. (elpalacioandaluz.com)

Cahide Harikalar Diyarı, Beşiktaş - İstanbul

Gece hayatını çok sevmeyen biri olarak burada güzel dakikalar geçiriyorum. Ortam çok orijinal ve samimi. Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi çok iyi biliyorlar. Mekânın yemeklerini de başarılı buluyorum.

Gizli Kalsın, Emirgan - İstanbul

Son zamanlarda arkadaşlarımla birlikte buraya gitmekten keyif alıyorum. Özellikle müziklerinin Türkçe olması beni cezbeden özelliklerinden biridir.  

RESTORANLAR

Le Fouquest’s, Paris - Fransa

Yemekleri ve mekânı muhteşem. Personelin ilgisi de çok iyi. Champs Elysees de yer alan en güzel restoran diyebilirim. İçi güzel tasarlanmış. 
(lucienbarriere.com)

Mimoza Restoranı / Gümüşlük - Bodrum

Burayı çok seviyorum. Geçen yaz Bodrum tatilimde neredeyse her akşam buradaydım. Huzur verici ve keyifli bir yer. Güneşin batışını izlemek için erken saatlerde gitmek gerekir. Yemeklerinin hepsi birbirinden güzel. Önümüzdeki yaz gitmek için sabırsızlanıyorum. (mimozagumusluk.com) (HÜRRİYET)