MedyaFaresi MedyaFaresi

Aşkım için müslüman olabilirim!

Serdar Ortaç'ın İrlandalı nişanlısı Chloe Loughnan; ünlü popçuya olan aşkından evdeki yaşamına kadar her şeyi GÜNAYDIN'a anlattı.

Eklenme: 15 Haziran 2013 14:20 - Güncelleme: 11 Nisan 2016 04:42

CHLOE PODYUMU SALLADI! FOTO GALERİ

Kuruçeşme'deki Sortie'de yer alan Mori Balık'ın işletmeciliğini üstlenen Serdar Ortaç'ın İrlandalı nişanlısı Chloe Loughnan; ünlü popçuya olan aşkından evdeki yaşamına kadar her şeyi GÜNAYDIN'a anlattı. İşte Loughnan'ın sorulara verdiği samimi cevaplar:
 Mori Balık'tan işletmecilik teklifi geldiğinde neler hissettiniz?
Hiç bilmediğim bir işte çalışmak beni heyecanlandırıyor ve bir şeyleri başardığım zaman da kendime olan güvenim artıyor. Mori Balık'ın sahibi Serhat Gür'den böyle bir teklif geldiğinde çok mutlu oldum. Bu teklif beni korkutmak yerine heyecanlandırdı.
 Sizin mutfakla aranız nasıldır?
Yemek yapabiliyorum fakat tabii ki İrlanda yemeklerini... Ama biraz üzerinde çalışırsam, her şeyi yapabilirim. Mesela Türk yemeklerinden mantıyı çok güzel yapabiliyorum.
 Peki, Serdar Ortaç işletmeciliğe soyunmanızla ilgili ne düşünüyor?
Beni çok iyi tanıyor ve kişiliğimi iyi biliyor. Ben çalışmazsam çıldırırım. İlişkinin başlarında bana "Çalışma" diyordu fakat tanıdıktan sonra desteklemeye başladı.
 Kendi ayaklarınızın üzerinde durabilmek sizin için önemli görünüyor...
Okulu bitirdikten sonra kendi yaşadığım şehri bıraktım ve ailemden ayrılıp başka bir şehre yerleştim. Günde iki iş yapıyordum; hem mağazada tezgahtarlık, hem de modellik. Kendi paramı kazanıyordum. Ailemin yardımı olmadan, kendimi geçindiriyordum.

UZUN OLMAMDAN NEFRET EDİYOR
Serdar Ortaç ile yaşadığınız ilişkiyle ilgili aileniz neler düşünüyor?
Ailem başlarda benim için endişeleniyordu çünkü sadece bir aylığına İstanbul'a gitmiştim. Uzun süre kalacağım belli değildi. Önce annem beni ziyarete geldi. Bu arada Serdar ile tanıştı ve çok sevdi onu. Babama da onun çok iyi bir insan olduğunu söyledi. Sonunda babam da Serdar ile tanışmak için Türkiye'ye gelmeyi kabul etti. İlk tanıştıklarında biraz daha resmilerdi fakat sonra babam da onu çok sevdi. İnanın; babam ile Serdar birçok konuda aynı bakış açısına sahip ve gerçekten birbirlerine çok benziyorlar.
 Serdar Ortaç'ın boy farkı nedeniyle topuklu ayakkabıyı size yasakladığı doğru mu?
Bu en başlarda gerçekten çok büyük problemdi ama şu an için değil. Serdar nefret ediyor uzun boylu olmamdan; o yüzden topuklu ayakkabı giymemi istemiyor. Ama topuklu giymesem de ondan uzunum, o yüzden giyiyorum!
 Yine de "Topuklu ayakkabı giyme" derse...
Topuklu ayakkabıya aşık olduğumu biliyor.

SERDAR EVLENECEĞİM KİŞİ
Ortaç'ın hem annenizden, hem babanızdan büyük olması da ilginç bir durum olsa gerek...
Annem (Lucy Loughnan) 37 yaşında, babam (Jason Loughnan) ise 40 yaşında. Benim aşkım kayınpederinden iki, kayınvalidesinden ise beş yaş büyük...
 "Serdar Ortaç benim evleneceğim kişi" diyebiliyor musunuz?
Evet, "Eminim" diyorum. Ha bu sene evlenmişim, ha 10 sene sonra... Benim için hiç fark eden bir şey yok. Biz zaten şu an evli gibi yaşıyoruz. Bugün nasıl eminsem, 10 yıl sonra da bundan emin olacağımı düşünüyorum.
 Sevgilinize duyduğunuz aşk nedeniyle ileride Müslüman olabilir misiniz peki?
Bu konuda kesin bir şey söyleyemem. Geçen sene biri bana İstanbul'da yaşayacağımı söylese, inanamazdım. 42 yaşında bir popstar ile birlikte olabileceğimi söylese yine inanmazdım. Restoran işletmecisi olacağımı hiç tahmin edemezdim. Bunları yaşadıktan sonra her şey mümkün.

O DA BENİ ÇOK DEĞİŞTİRDİ
İlk tanıştığınızda size kendisini popstar olarak tanıtmış. Nasıl oldu, biraz bahseder misiniz?
Serdar bana ilk tanıştığımızda "Benim şarkılarımı daha önce hiç duymadın mı?" dedi. Ben de "Hayır, duymadım" dedim. Sonra "Kim olduğumu bilmiyor musun peki?" diye sordu. Ben yine "Hayır" dedim. Ardından "Ben popstarım" dedi. Bunun üzerine ben de ona "Bu senin için iyi ama ne söylememi istiyorsun?" diye cevap vermiştim.
 Onu çok değiştirdiğiniz ve içinden bambaşka birini dışarı çıkardığınız konuşuluyor. Peki, Serdar Ortaç sizde neleri değiştirdi?
Evet, Serdar'ın beni ne kadar değiştirdiğini gerçekten kimse bilmiyor. Buraya gelmeden önce kıyafetlerim, saçlarım çok farklıydı. Daha önceden göbeğimde, dilimde, kulağımda piercing'i olan biriydim.

KENDİMİ 40 YAŞINDA GİBİ HİSSEDİYORUM
 21 yaşındasınız. Küçük yaşınıza rağmen İstanbul'a gelip bir ilişki yaşamanız ve hatta burada kalmanız sizi korkutmadı mı?
Geçen hafta Türkiye'de birinci yılım doldu. Yaşadıklarım sayesinde kendimi 40'lı yaşlarda hissediyorum. Yaşım küçük olabilir ama gerçek yaşım bu değil! Hele kafa yaşım hiç değil. Hayatımda ilk defa, tek başıma başka bir ülkede yaşamıyorum. 17 yaşındayken de modellik için Paris'te yaşamıştım.

SABAH

RÖPORTAJIN DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ!


İŞTE CHLOE VE SERDAR ORTAÇ FOTOĞRAFLARI! FOTO GALERİ

SERDAR ORTAÇ'IN SEVGİLİSİNİN ZOR ANLARI -VİDEO-

SERDAR ORTAÇ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

SERDAR ORTAÇ'IN ÇEŞME TATİLİ! FOTO GALERİ