MedyaFaresi MedyaFaresi

Aşk yeniden doğuyor! Hercai sezon finali yayınlandı

Hercai dizisi 12. bölümü ile sezon finali yaptı. Hercai 12. Son bölümde; Miran, Reyyan'ı yeniden kazanmaya çok kararlı ve bunu başarıyor da. Reyyan, Miran'da görmek istediği iyi taraflarla sonunda tanışıyor.

Eklenme: 01 Haziran 2019 11:12 - Güncelleme: 01 Haziran 2019 11:13

Miran, Azize'ye de resti çekiyor. Hazar ile de karşı karşıya gelen Miran, Reyyan'ı vermeyeceğini söylüyor. Bu sırada Gönül iyice çıldırıyor ve Azat'ı gözünü kırpmadan vuruyor. Peki Hercai dizisi sezon finalinde başka neler yaşandı? Hercai 12. Bölüm izleme linki ve final bölümü hakkında merak ettiklerinizi haberimizde bulabilirsiniz…

Hercai sezon finali bölümü bugün ekrana geldi. Hercai 12. Son bölümde; Miran 24 saatte Reyyan’ın onunla ilgili kötü düşüncelerini değiştirebileceğini söylüyor. Reyyan buna ihtimal vermese de Miran’a bu imkanı veriyor. Birlikte harika bir gün geçiriyorlar. Reyyan, Miran’ın en masum yönleri ile tanışıyor. Bu sırada Aslanbeyler ve Şadoğullar’ın da ise gerginlik tavan yapıyor. Hazar, Reyyan’ın peşini bırakmıyor ve Miran ile restleşiyorlar. İşte Hercai sezon finali izleme sayfası…

HERCAİ 12. BÖLÜM ÖZETİ: SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Gönül, Azat’ın elinde ama bu durumu aleyhine kullanmayı ihmal etmiyor. Azize’yi arayan Gönül yalandan ağlayarak, Azat’ın ona eziyet ettiğini söylüyor. Hatta Azat bile Gönül’ün rol kabiliyetine şaşırıyor. Azize bu telefondan sonra deliye dönüyor. Bu sırada Reyyan, Miran’ın yanından sabah erkenden kayboluyor. Ama giderken aklı da kalbi de hala Miran’da ve onun inandığı hikayeyi düşünüyor. Babasına karşı yapılan suçlamaları kabul emiyor. Ve Miran Reyyan’ın yokluğunu fark edip kendini sokağa atıyor. Reyyan’ı bulduğunda Reyyan ondan kaçıyor. Miran ile Reyyan arasında bir kaçma kovalama yaşanıyor. Sonunda Miran Reyyan’ı yakalıyor. Miran her şeyi düzelteceğini söylüyor ama Reyyan her şeyi mahvettiğini haykırıyor. Miran evliliğinin kağıt üstünde olduğunu söylüyor ve dinlerse tüm gerçekleri anlatacağını söylüyor. Reyyan tek engelin Gönül olmadığını söylüyor ve aralarındaki engelin içindeki kötülük olduğunu söylüyor.

HERCAİ SON BÖLÜM İZLE

REYYAN İLE MİRAN AŞKI YENİDEN ALEVLENİYOR

Reyyan tarafından reddedilen Miran, Reyyan’dan yarına kadar zaman istiyor. Miran ilk iş Azize’ye resti çekiyor. Sonra Reyyan ile 24 saat geçirmek isteyen Miran bu işin sonunda istemezse Reyyan’ı rahat bırakacağını söylüyor. Miran içindeki masum yanları Reyyan’a göstermek istiyor. Reyyan Miran’ın hiç bilmediği yanları ile tanışıyor ve çok mutlu oluyor. Dilek ağacında dilek tutup, uçurtma uçuruyorlar.Reyyan ‘keşke böyle olmasaydı’ diyerek Miran’a ilk umudu veriyor.

GÖNÜL, AZAT’I VURUYOR

Hazar ile Miran karşılaşıyor. Hazar kızını istiyor. Miran, Hazar’a annesini aldığını ama Reyyan’ı alamayacağını söylüyor. Hazar ‘katil edeceksin sen beni sonunda’ diyerek öfkeden deliye dönüyor. Bu sırada Gönül de iyice kendini kaybediyor. Azat telefonda annesi ile konuşurken Gönül tetiği çekiyor ve Azat yere yığılıyor. Handan silah sesi ile kahroluyor.

Etiketler : haber, dizi, tv, hercai