MedyaFaresi MedyaFaresi

Aşk-ı Memnu'nun finali bir sürprizle yeniden yayınlanacak!

Aşk-ı Memnu'nun final bölümü çıkartılan sahnelerle tekrar ekrana geliyor.

Eklenme: 30 Haziran 2010 12:34 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 06:02

"Masumiyet bu evin temeliydi, ihanet bulutlarıyla gölgelendi. Tutku, aşk-ı esir aldı." İki yıl önce Kanal D ekranında bu tanıtımla başlayan, Halid Ziya Uşaklıgil'in aynı adlı romanından Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu'nun günümüze uyarladığı, Hilal Saral'ın yönettiği ve Ay Yapım tarafından hayata geçirilen Aşk-ı Memnu'nun muhteşem final bölümü kaçıranlar ve bir kez daha izlemek isteyenler için Perşembe akşamı yeniden ekrana geliyor .

24 SAAT ÖNCESİNDEN BAŞLAYACAK
Bölüm bir sürprizle başlayacak. 78. Bölümde Matmazel'in Adnan Bey'e "daha fazla sessiz kalamayacağım" cümlesiyle her şeyi itirafa hazırlandığı anın 24 saat öncesiyle.
Nihal ve Behlül'ün düğün gününden bir sabah önce, Bihter, koruda gizli bir buluşmanın telaşını yaşamaktadır. Behlül onu aramış ve koruya çağırmıştır. Bihter herkesten gizli, Behlül'le koruda buluşur.

Aynı dakikalarda, Nihal tarafından evden kovulan Matmazel, Beşir'in giderek kötüleştiğini haber almış ve onu herkesten gizli ziyaret etmek için yalının üst kapısını kullanmak üzere korunun sokağa açılan kapısına gelmiştir.

Taksiden indiğinde, Behlül'ün arabasını görür. Behlül'ün düğünden önceki haftayı yeni teknesinde geçirdiğini, mutfak takımından öğrendiği için, Behlül'ün arka kapıdan eve ziyaretinin şüpheleriyle koruya adım atar ve birkaç dakika sonra Behlül ve Bihter'i görür.
Bu andan itibaren herkesin hayatında dönüm noktası olacak bir süreç başlar.