MedyaFaresi MedyaFaresi

Anna-Nicole Smith yüzünden hapis yattı!

ALMANYA Televizyonlarının beğenilen sunucusu Johannes B. Kerner, ünlü artist Anna-Nicole Smith'e hayranlığı nedeniyle hapiste yattığını söyledi.

Eklenme: 28 Ekim 2012 10:05 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 00:32

ANNA NİCOLE SMİTH’İN HİÇ BİLİNMEYEN POZLARI! FOTO GALERİ

47 yaşındaki ünlü sunucu Johahnnes B. Kerner, Alman ARD Televizyonu’ndaki ’İnas Nacht’ adlı programda yaptığı açıklamada, 1 gece hapiste kaldığnı belirtti. Kerner, "Bu benim için bir daha yaşamak istemediğim kötü bir deneme oldu" diyerek bir arkadaşıyla seksi sanatçının iri göğüslerini gösteren bir posteri çaldığı için hapse girdiğini söyledi.Gençlik çılgınlığının kendisine acı bir deneme yaptırdığını dile getiren Johannes B. Kerner, "En çılgınlığı da düşüncesizce H&M adlı moda şirketinin hazırladığı Anna-Nicole Smith’in büyük posterini, yapıştırıldığı karton duvarla birlikte almamız. Hatta öylece otobüse binmemiz, herkesin dikkatini çekecek şekildeydi." diyerek şunu söyledi:"Bu çılgınlık nedeniyle bir gecede olsa hapse atılmam, toplumdan uzaklaştırılmam gerekmiyordu , diye hala düşünüyorum".

Anna-Nicole Smith, 28 Kasım 1967 Amerikan’ın Texas Eyaleti’nde Houston’da doğmuş, 8 Şubat 2007 yılında ölmüştü. Asıl adı Vickie Lynn Marshall-Hogan olan Smith, modellik ve filmlerde oynamış seksi pozlarıyla ünlenmişti.

DHA

ANNA NİCOLE SMİTH’İN HİÇ BİLİNMEYEN POZLARI! FOTO GALERİ