MedyaFaresi MedyaFaresi

Altaylı canlı yayında seyirciye sinirlendi, ağzına geleni söyledi!

Teke Tek'e gönderilen küfürlü mesajları gören Fatih Altaylı çılgına döndü. Sinirlerine hakim olamayan altaylı ağzına geleni söyledi

Eklenme: 11 Haziran 2010 10:57 - Güncelleme: 06 Mart 2016 17:18

Habertürk ekranlarında yayınlanan Teke Tek programında çok sayıda mail aldığını belirten Altaylı gelen küfürlü mesajları görünce çok sinirlendi. Hakaret içerikli mesajlar atanlar hakkında yasal işlem başlatacağını belirten Altaylı 'size it bile denmez, aşağılık yaratıklar' diyerek izleyenleri şoke etti.

İşte Fatih Altaylı'nın şok sözleri

Bu kez hazırlıklıyız, İletişim Başkanlığı'ndaki yetkililerle de görüştük, şu anda hazır noterimiz de var. Maillerin geldiği bilgisayarların IP numaralarını tespit edip hepsi hakkında gerekeni yapacağız kesinlikle. Siz o karanlık ve iğrenç ruhlarınız, kokuşmuş bedenlerinizin gereğini yapmaya devam edin. Ama bu sefer sert kayaya tostladınız. O bilgisayar başında oturup hiç bir şey yapmadığı için kokuşmuş bedenlerinizle yazmaya devam edin. İt diyeceğim ama köpekleri severim buna da layık değilsiniz. Aşağılık yaratıklar sizden mi korkacağız? Bakın burada iki adam siz bekliyoruz. Paçanız sıkıyorsa hadi gelin, buradayız.