MedyaFaresi MedyaFaresi

"Allah onlardan razı olsun günahımı alıyorlar" Nihat hoca iddialara yanıt verdi!!!

MEDYAFARESİ - ÖZEL Ramazan ayının son kez sahur yaptığı dün gece aldığı reyting sonuçlarıyla Star TV'nin yüzünü güldüren Nihat Hatipoğlu hakkında çıkan haberlere ve açıklamalara yanıt verdi.

Eklenme: 29 Eylül 2008 09:10 - Güncelleme: 11 Mart 2016 01:04

Nihat Hatipoğlu hakkında çıkan haberlere sahur programında yanıt verdi

Hatipoğlu söyle konuştu; "Öncelikle herkese teşekkür etmek istiyorum. Başta ekranları başında bizleri yalnız bırakmayan izleyicilerimize ve studyodakideğerli misafirlerimize. Bu sene 29 günde 58 program yaptık ve gayet iyi sonuçlar aldık, Dördüncü sezonumuzu geçirdiğimiz Star TV ekranlarında daha nice dört senelee geçiririz hakkımızda hayırlısıysa. Fakat biz böyle oldukça kıskanıyorlar, Allah razı olsun iyide yapıyorlar. Ben daha öncede bu tarz konuşmalara girmeyeceğimiz söyledim, söylenenlerede cevap vermedim bugünde ilk ve son kez konuşuyorum. Bu suçlamaların hepsi yalan ve asılsızdır, Allah onlardan razı olsun günahlarımı azaltıyorlar 6 Ekimden itibaren haftanın beş günü her sabah bu ekranda olacağım bu tarz konuşmalar ve suçlamalar biz başarılı oldukça yine devam edecek" dedi.

Nihat Hatipoğlu böylece hem hakkında çıkan iddialara yanıt  hemde yeni sezonda "soru cevap" şeklinde izleyicileriyle birlikte olacağının müjdesini vermiş oldu.

Etiketler : Nihat Hatipoğlu