MedyaFaresi MedyaFaresi

Ali Ayşe'yi Seviyor hangi kanalda yayınlanacak?

Uzun zamandır Show TV'de tanıtımları yapılan 'Ali Ayşe'yi Seviyor' isimli dizi yeni kanalını buldu..

Eklenme: 15 Ocak 2013 09:34 - Güncelleme: 07 Nisan 2016 01:00

Uzun zamandır Show TV'de tanıtımları yapılan ve daha bir kaç gün öncesine kadar halen web sitesinde tanıtım bilgileri dönmekte olan NTC Medya'nın 'Ali Ayşe'yi Seviyor' isimli dizi projesi FOX'a transfer oldu.

Dizinin henüz Show TV'de yayınlanmadan transfer olması büyük şaşkınlık yaratırken, bu kararın uzun süredir Show TV'de yaşanan belirsizlikten kaynaklandığı ortaya çıktı.

ŞUBAT'TA BAŞLAYACAK
 
FOX'un tanıtımlarına başladığı 'Ali Ayşe'yi Seviyor' isimli dizinin Şubat ayında yayına başlayacağı öğrenilirken, Show TV yeni sezona elindeki Pis Yedili dizisinin dışında hiç bir dizi yapmadan devam edecek.

Son dönemlerde yaşanan belirsizlik ve düşen raitingleri yarışma ve Show programları ile arttırmaya çalışan Show TV'nin güvendiği yapımların başında gelen Ali Ayşe'yi Seviyor isimli dizinin başrollerinde Hakan Yılmaz Salih Kalyon Nur Erkul ve Şennur Nogaylar gibi önemli isimler yer alıyordu.

Daha önce 11 Ocak'ta Show TV'de yayınlanacağı açıklanan dizinin yayın gününün Show TV yönetimi tarafından başka bir tarihe ertelendiği açıklanmıştı.