MedyaFaresi MedyaFaresi

Ali Ağaoğlu'nu 1 dolara kandırdılar

Senaryosunu Alper Kul ve Ali Kobanbay’ın kaleme aldığı, Kerem Çakıroğlu’nun yönettiği “Olur Olur”un galası, önceki akşam Özdilek Park AVM İstanbul’da yapıldı.

Eklenme: 04 Kasım 2014 23:35 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 08:56

Ali Ağaoğlu, önceki akşam, 1 dolar ücret karşılığında konuk oyuncu olarak yer aldığı “Olur Olur” filminin galasındaydı.

Ünlü işadamı, “Ekibi gönülden kutlarım. Ama ben çok ucuza gittim, 1 dolarla kandırdılar” dedi. Ağaoğlu, oyunculuğa devam sinyali de verdi: “Bununla sınırlı kalmayacak. Oyunculuk tekliflerine açığım.”

Alper Kul, Şinasi Yurtsever, Onur Buldu ve Ayça Varlıer’in başrolleri paylaştığı film, davetlilerin yüzünü güldürdü. 7 Kasım’da vizyona girecek olan filmin galasına sanat dünyasından pek çok ünlü katıldı. Filmi herkesten önce izleme fırsatı bulanlar arasında Keremcem, Seda Güven, Sarp Apak, Şahin Irmak, Nurseli İdiz, Metin Serezli ve Göksel Kortay da vardı.
Galaya eşi Kerimcan Kamal’la katılan Doğa Rutkay, özel hayatla ilgili soru soran habercilere takıldı: “Bir zamanlar ‘Erkek arkadaşınız var mı?’ diye soruyordunuz, oldu. Sonra ‘Ne zaman evleniyorsunuz?’ diye sormaya başladınız, o da oldu. Şimdi ‘Çocuk ne zaman?’ diyorsunuz. Ben sizden korkuyorum, ne dediyseniz oldu, şimdi sıra bunda mı acaba” dedi.