MedyaFaresi MedyaFaresi

Alex'ten duygusal veda mesajı

Yarın oynanacak Coritiba-Bahia maçıyla profesyonel futbol kariyerine son verecek olan Alex de Souza, duygu dolu bir veda mesajı yayımladı.

Eklenme: 06 Aralık 2014 16:05 - Güncelleme: 29 Mart 2016 05:06

Brezilya Birinci Futbol Ligi'nde yarın oynanacak Coritiba-Bahia maçıyla profesyonel kariyerine son verecek Fenerbahçeli eski futbolcu Alex de Souza, veda mesajı yayımladı.
      
Alex de Souza, sosyal paylaşım sitesi Instagram hesabından Portekizce ve Türkçe dillerinde yayımladığı mesajla, bugüne kadar formasını giydiği takımların taraftarlarına teşekkür etti.
      
Mesajında, forma giydiği takımların statlarında oynamaktan duyduğu memnuniyeti vurgulayan 37 yaşındaki futbolcu, "Couto Pereira'ya, Palestra İtalia'ya, Mineirao'ya, Maracana'ya ve Şükrü Saracoğlu'na teşekkürler. Eğlenceye ve taraftarlarımla muhteşem buluşmalarıma evsahipliği yaptılar. Hepsiyle muhteşem enerji alişverişlerim oldu. Gol sevinciyle koştuğum, kenara bakıp destek ve güç aradığım, yuhalandığım, küfür yediğim sihirli yerler" değerlendirmesinde bulundu.

"FORMA GİYDİĞİM BÜTÜN TAKIMLAR MUHTEŞEMDİ"
Taraftarının kendisine gösterdiği tüm tepkilere teşekkür eden De Souza, mesajında şu ifadelere de yer verdi:
"Forma giydiğim takımlarda oynamak muhteşemdi. Bir özel teşekkür de rakip taraftara. Hiçbir zaman, hiçbir yerde rakip taraftarlarca kötü muamele görmedim. Gerçekten teşekkürler! Rakip taraftarların sessizliğe boğulduğu maçlarda, yine de saygı duyulan bir şekilde sahadan yürüyüp çıkabilmek büyük bir keyifti. Her zaman saygının peşinden koştum ve saygıdeğer bir şekilde bitiriyorum."