MedyaFaresi MedyaFaresi

Aldatılmanın acısını gelinliğiyle çıkardı!

Aldatılan kadın, düğününde giydiği gelinliği eBay’de ilginç bir notla satışa çıkardı. Genç kadının gelinliğiyle ilgili yazdığı yazı internette ses getirdi.

Eklenme: 16 Ağustos 2016 17:17 - Güncelleme: 16 Ağustos 2016 17:55

 İngiltere’nin Chesterfield kasabasında yaşayan Samantha Wragg (28), boşanma masraflarını karşılamak için 2014 yılında düğününde giydiği, yaklaşık 7600 TL değerindeki gelinliği eBay’de satışa çıktı. 

Blogger’lık yapan Wragg, 2014 yılında evlendiği kocasının düğünden kısa bir süre sonra başka bir kadınla kaçtığını iddia etti.

   

“İHANET LEKESİNİ TEMİZLEMEK İÇİN KURU TEMİZLEMEYE VERİN!”

Wragg, satışa çıkardığı elbise için yazdığı notta, “Gelinlik gayet iyi durumda fakat üzerindeki ihanet lekesini çıkarmak için kuru temizlemeye vermenizi öneririm. Eski kocamın bana attığı ‘boşanma masrafları’ kazığından kurtulmak için gelinliğimi satmak zorundayım. Düğün günümden sadece iki fotoğrafımı paylaşabildim, bunun için üzgünüm.

Fakat kocamın başka bir kadınla yaşadığını öğrenince, içinde onun iğrenç suratının yer aldığı ne varsa yaktım ve yok ettim. Eğer kötü anılar ve kırılan hayallerle bezenmiş bir gelinlik isterseniz, bu elbise tam size göre!” ifadeleri yer aldı.