MedyaFaresi MedyaFaresi

Alçı'dan CHP'yi kızdıracak sözler! Bu ses tonuyla konuşsam...

VİDEO- CNNTürk'te ekrana gelen 'Burada Laf Çok' programına Nagehan Alçı konuk oldu. Alçı CHP'lileri kızdıracak açıklamalar yaptı.

Eklenme: 09 Ekim 2013 21:33 - Güncelleme: 31 Mart 2016 17:16
İŞTE NAGEHAN ALÇI�NIN O SÖZLERİ! VİDEO

CNNTürk\'te ekrana gelen \'Burada Laf Çok\' programına dün gece Nagehan Alçı konuk oldu. Programa Alçı\'nın, babasını anlatırken bir yandan da CHP�lileri tanımladığı kelimeler damgasını vurdu.

Türkiye\'nin \'Dört Bir Taraf\' programının yorumcularından biri olarak tanıdığı Nagehan Alçı, köşe yazarlığına devam ederken, Kanal D\'nin yeni sezon kadın programı \'Bırakın Konuşalım\'ın sunuculuğunu da üstlendi.

Yıllardır ekranın sert ve kavgacı yüzü olarak tanınan Nagehan Alçı\'nın günlük hayatında nasıl olduğu ise bir çok televizyon izleyicisi tarafından merak ediliyor. İzleyicilerin merakını gidermek için Mesut Yar\'ın özel hayatına dair sorular yönelttiği Alçı, bu kez oldukça güler yüzlü ve sakin tavırlarıyla ekran karşısında yer aldı.

Evliliği ve çocuklarıyla ilgili soruları cevaplayan Alçı, programın ilerleyen dakikalarında baba tarafının CHP\'li olduğunu fakat tipik bir CHP\'li olmadığını, Türkiye\'nin gelişmesini isteyen zihni açık bir adam olduğunu söyledi.

Nagehan Alçı Mesut Yar\'ın CHP kökenli bir aileden mi geliyorsun? " sorusuna "Evet,hatta benim amcam Kayseri\'de Belediye Başkanı\'ydı. Şimdi de hala kuzenim Özgür Alçı CHP\'ye üye. Kayserili baba tarafım. Anne tarafım da merkez sağ. Analı, baba tarafı CHP\'li. Ama babam Allah rahmet eylesin, iki buçuk yılı geçti kaybedeli.CHP\'li bir ailedendi ama Türkiye\'de bazı şeylerin değişmesi gerektiğini söylerdi. Böyle tipik bir CHP�li değildi. Başbakan\'ın da Türkiye\'ye yaptıklarını çok takdir ederdi.Yani çok zihni açıktı.Kategorik bir partili değildi. dedi.

Mesut Yar  "Yani sen AK Parti sempatizanı mısın? Yoksa Başbakan sempatizanı mısın? diye sorunca Alçı "Böyle bir ayrım yapmayı da doğru bulmuyorum.Bir kere herşeyden önce çok güçlü bir liderlik var.Dolayısıyla Başbakan zaten çekiyor. Partiyi de bir yere götürüyor.Çok önemli, çok olumlu şeyler yapıldığını düşünüyorum.Ak Parti�nin de Başbakan\'n da sempatizanıyım. " açıklamasını yaptı.

 Nagehan Alçı kendini ise "Kendimi de fanatik bulmuyorum. Ama şöyle,otomatik olarak bizim gibi bir geçmişten gelip işte böyle laik görüntülü diyeyim. Başı açık vs olunca \'Bu CHP\'li olacak\' diye düşünülüyor. O yüzden de benimle ilgili agresiftir gibi şeyler üretiliyor. Birazcık ters köşe olduğu için zannediyorum bana fanatik deniliyor.Habuki ben CHP\'li olsam ve bu tonda konuşsam bana CHP\'li fanatik demezler ondan eminim." sözleriyle tanımladı.