MedyaFaresi MedyaFaresi

Alaluxa 150 girişimci kadını Raffles Otel'de buluşturuyor

Girişimci kadınların iş hayatındaki başarısını desteklemek amacıyla Ayşegül Tuncer tarafından kurulan ALALUXA platformu, 12 Kasım tarihinde Raffles Hotel’de yaklaşık 150 kadın girişimci markasını ağırlayacak.

Eklenme: 11 Kasım 2019 17:46 - Güncelleme: 11 Kasım 2019 18:04

Hem tasarım markalardan alışveriş yapmak, hem de başarılı kadın konuşmacıların sohbetine dahil olmak için 12 Kasım Salı günü (yarın) 11:00-19:00 arasında Raffles Otel Balo Salonundaki Alaluxa etkinliğini kaçırmayın.

2500’e aşkın kadının bir araya geldiği organizasyonda, bu yıl sürdürebilirlikten modaya sağlıklı yaşamdan sanata kadar birbirinden farklı konular konuşulacak.

4 yılı geride bırakarak gelenekselleşen konsept bir alışveriş ve tasarım platformu olarak ses getiren A Day of Trends by Alaluxa, bu senede alanındaki başarılı kadınların yanı sıra yabancı sosyal medya fenomenlerinin kariyer yolculuklarının anlatıkları söyleyişilerle renklenecek.

Moda, sanat, lüks ve sağlıklı yaşam kategorilerinde ünlü isimlerin başarıya giden yolculuklarını anlatacakları etkinlikte, girişimci kadınların standlarında gün boyu alışveriş imkanı da olacak. 

Bu yıl gerçekleşecek olan etkinlikte; sanatçı Tuba Ünsal, mimar Feryal Gülman, iş kadını Selin Öztarhan, Global Wellness Day Yaratıcısı Belgin Aksoy, Uzman Klinik Psikolog Aslı Karasaç, Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü Şirin Karadeniz,  WWF-Türkiye Genel Müdürü Aslı Pasinli, şef ve yemek kitabı yazarı Ece Zaim, model-oyuncu Pınar Tezcan, Aishatelier kurucusu Ayşe Köroğlu, güzellik koçu Özge Özel, moda tasarımcısı Yasemin Öğün ve makyaj sanatçısı Hamiyet Akpınar gibi alanındaki pek çok başarılı isim söyleyişi bölümlerinde kadınlarla ilham verecek.  

Alaluxa etkinliğine katılım ücretsizdir…