MedyaFaresi MedyaFaresi

AKP'li başkandan Metin Uca'ya şok tehdit

AKP'de uzun yıllar çeşitli birimlerinde başkanlık yapan ve halen AKP Antalya Muratpaşa İlçe Başkanı olan İsmet Senekci Twitter'dan gazeteci Metin Uca'yı tehdit etti.

Eklenme: 11 Haziran 2015 08:07 - Güncelleme: 03 Nisan 2016 22:18

AKP’li İsmet Senekci, Gazeteci Metin Uca’nın “Hepimiz Kaç-AK saray acilen boşaltılsın diyoruz” mesajına “Erken havlıyorsun Bak ortalık it çakal dolu seni yerler kertenez” diye cevap verdi.

ANTALYALI GAZETECİYE DE SATAŞTI

Bizimantalya.com sitesinin haberine göre AKP’li Başkan Senekci, Antalyalı bir gazeteciye de sataştı. Anadolu Ajansı’nın Eski Antalya Bölge Müdürü Tuncer Çetinkaya’nın seçimler sonrası yazdığı “Antalya gazı kaçmış kola gibi bugün” mesajına karşılık Senekci “Dikkat et o gaz’da boğulursun...Antalya’nın Havası da çarpar sen çok iyi bilirsin” ifadelerini kullandı.

Gazeteci Tuncer Çetinkaya ise “Gözlerinden öperim İsmet. ‘SELAM’ diyorum sana” diyerek göndermede bulundu. Çetinkaya'nın tırnak içinde "SELAM" yazması, Furkan Suresi’nin 63. Ayetine gönderme olarak yorumlandı. Furkan Suresi'nin 63. Ayeti şöyle: “Rahmân'ın kulları onlardır ki, yeryüzünde tevazu ile yürürler ve kendini bilmez kimseler onlara laf attığında 'Selam!' derler geçerler.”