MedyaFaresi MedyaFaresi

Akılalmaz olay! 5 lira için ölüyordu

Denizli’de 24 yaşındaki kuaför Mine Cankal, daha önce tartıştığı genç kızın kaşlarını aldı ve 5 lira istedi. Kanal D’nin özel haberine göre, parayı vermek istemeyen genç kız, Cankal’ı göğsü ve bacağından bıçakladı. Cankal, iki gün komada kaldı.

Eklenme: 06 Haziran 2018 08:57 - Güncelleme: 06 Haziran 2018 09:01

Adının Safiye Bulut olduğunu söyleyen genç kız kuaföre gelip iş istedi geldi.

Kuaför Mine Cankal, alacakları kalfaya günlük 15 lira yevmiye ve prim verebileceklerini söyleyince, Safiye Bulut “Ben çocuk muyum” diyerek sinirlendi ve oradan ayrıldı.

MÜŞTERİ GİBİ GELDİ

Bir gün sonra kuaföre müşteri gibi gelen Safiye Bulut, kaşlarını aldırmak istedi. Bulut'un kaşlarına işlem yapan Mine Çankal, 5 lira ücret istedi.

Fakat Bulut bu ücreti ödemeyeceğini söyledi. Bunun üzerine işletme sahibi Çankal, Bulut'tan dükkanı terk etmesini istedi. Kuaförden kovulan Safiye Bulut, biber gazı ve bıçakla kuaför yakınlarında işletme sahibi Mine Çankal'ı beklemeye başladı.

Bir ara hava almak için dışarı çıkan Çankal, bir anda biber gazıyla saldırıya uğradı. Safiye Bulut, 5 lira için tartıştığı Çankal'ı önce bacağından sonra göğsünden bıçaklayarak kayıplara karıştı.

2 GÜN KOMADA KALDI

Göğsünden ölümcül bir yara alan Çankal, çevredekiler tarafından çağırılan ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. 2 gün boyunca yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Çankal, hayati tehlikeyi atlattı.

Olayın ardından kayıplara karışan Safiye Bulut ise polis tarafından her yerde aranıyor. Mine Çankal'ın ailesi ise Bulut'un bir an önce yakalanarak adalet önünde hesap vermesini istiyor.