MedyaFaresi MedyaFaresi

Akhisar, Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin UEFA maçları hangi kanalda?

UEFA Avrupa Ligi'nde heyecan başlıyor... Temsilcilerimiz Akhisarspor, Beşiktaş ve Fenerbahçe, bugün ilk maçlarına çıkıyor.

Eklenme: 20 Eylül 2018 18:18 - Güncelleme: 20 Eylül 2018 18:22

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimiz Akhisarspor, Beşiktaş ve Fenerbahçe bu akşam sahne alıyor. Beşiktaş, Fenerbahçe ve Akhisarspor'un maçlarının hangi kanalda yayınlanacağı konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı ancak TRT muhabiri, konuyla ilgili sürpriz bir duyuru yaptı. Peki Akhisar, Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin UEFA maçları hangi kanalda?

UEFA Avrupa Ligi'nde heyecan başlıyor... Temsilcilerimiz Akhisarspor, Beşiktaş ve Fenerbahçe, bugün ilk maçlarına çıkıyor.

İlk defa Avrupa'da boy gösterecek olan Akhisarspor, 19:55'te evinde Krasnodar ile karşılaşırken Beşiktaş, yine aynı saatte Vodafone Park'ta Norveç'in Sarpsborg 08 takımıyla mücadele edecek.

Fenerbahçe ise 22:00'da başlayacak karşılaşmada deplasmanda Hırvatistan ekibi Dinamo Zagreb'e konuk olacak.

TRT muhabiri Teker: 'beIN Sports hazırlık içinde'

Zorlu mücadelelerin hangi kanaldan canlı olarak yayınlanacağı konusunda ise henüz resmi bir açıklama yok.

Krasnodar maçını takip edecek olan TRT muhabiri Sonay Teker'in verdiği bilgiye göre; Akhisar'da maçın canlı yayını için naklen yayın araçları kuruldu ve beIN Sports bir hazırlık içine girdi.

Şampiyonlar Ligi yayın hakkını son anda alan beIN Sports'un UEFA Avrupa Ligi'ni yayınlayıp yayınlamayacağı konusunda yapılan resmi bir açıklama yok. Akşam saatlerinde yayın krizinin çözülmesi bekleniyor.

(Milliyet)