MedyaFaresi MedyaFaresi

AK Parti'li vekilden Nihat Doğan'a ağır hakaretler!

Muhteşem Yüzyıl kaldırılsın diye teklif veren AK Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral, Nihat Doğan hakkında sert konuştu..

Eklenme: 21 Ekim 2013 11:28 - Güncelleme: 21 Mart 2016 04:28

Bir süre önce “Muhteşem Yüzyıl” dizisinin kaldırılması yönünde yaptığı açıklamalarla dikkat çeken AK Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral, Beyaz TV sunucusu Tahir Sarıkaya \'ya özel açıklamalarda bulundu. Saral \'ın gündeminde Gezi Parkı olaylarıyla gündeme gelen Nihat Doğan vardı. “GERÇEK BİR

AK PARTİLİ DEĞİL”
Saral, geçmişte AK Parti Gençlik Kolları \'nda çalıştığını söyleyen Nihat Doğan için “Gerçek bir AK Partili değil” dedi. Ünlü türkücüye sert sözlerle yüklenen Saral, “İyi bir AK Partili o ilkelere ve prensiplere sahip, milletin değerleriyle örtüşen, tarihini ve kültürüne sahip çıkan, bir öyle bir böyle olan değildir. Biz bu milletin değerleriyle özdeşleşmiş ve o şekilde hayatını idame ettiren, milletin değerleriyle sanatını icra eden insanlara sanatçı diyoruz.” ifadelerini kullandı.

“BİR GÜN ÖYLE BİR GÜN BÖYLE”
AK Parti etrafında konuşan insanların bugün farklı konuştuğunu belirten Saral, Nihat Doğan \'ın iki yüzlü olduğunu öne sürdü. Ünlü türkücüye yönelik eleştirilerine devam eden Saral, “Bakıyoruz sözüm ona sanatçı denilen halkın değerleriyle alakası olmayan bir gün öyle bir gün farklı konuşan bir takım sanatçılar görüyoruz. Nihat Doğan da onlardan bir tanesidir” şeklinde konuştu.

“KENDİ KENDİNE YUMRUK AT”
Nihat Doğan \'ın çelişkili ifadeler kullandığına dikkat çeken Saral, ünlü türkücüye “Başkalarına saldırma. Git aynanın karşısına kendi kendine yumruk at” diyerek seslendi. Nihat Doğan \'ın reklam peşinde olduğunu da iddia eden Saral,“Tımarhanelik çok insan var” diyerek kafalarda soru işareti bıraktı.

“NİHAT DOĞAN \'I ADAM YERİNE KOYAN YOK”
Sözlerinin devamında eleştirilerini sertleştiren Saral,“ Mesele zihniyet meselesi. Mesele Nihat Doğan değil. Nihat Doğan \'ı konuşmaya gerek yok.” diye ekledi. Saral, öte yandan Tahir Sarıkaya \'nın “Nihat Doğan, Muş \'tan aday olabilir mi?” sorusuna ise “Burası Muş \'tur yolu yokuştur\' diyebilir ama Muş \'tan aday olma noktasında olduğunu ben zannetmiyorum.” cevabını verdi.

NİHAT DOĞAN CANLI YAYINDA AĞLADI -VİDEO-

NİHAT DOĞAN PROGRAMINDA BÖYLE EZAN OKUDU -VİDEO-

GÖKÇEK VE NİHAT DOĞAN BİRBİRİNE GİRDİ -VİDEO-

NİHAT DOĞAN İLE ESRA ELÖNÜ’NÜN TÜRBAN POLEMİĞİ.. VİDEO

NİHAT DOĞAN ŞAŞIRTTI.. VİDEO

NİHAT DOĞAN’DAN FELSEFECİLERE ZINDIK YORUMU.. VİDEO

NİHAT DOĞAN TELEGOL’DE BARAJ KURDURURSA! VİDEO GALERİ!