MedyaFaresi MedyaFaresi

Ahu Yağtu ekranlara dönüyor

Komedyen Cem Yılmaz'dan bir süre önce boşanan Ahu Yağtu yakında sunucu olarak ekranlara döneceğini açıkladı.

Eklenme: 02 Mart 2014 10:11 - Güncelleme: 07 Nisan 2016 17:42

Vatan Gazetesi'nden Ayşe Kucuroğlu'na konuşşan Yağtu oyunculuk konusundaki soruya ise “Oyunculukla ilgili netleşen bir projem yok ama olursa komedi işlerde yer almak istiyorum” şeklinde cevap verdi.

İşşte gazetede yer alan haber

Oğlunuzla yeni bir hayata başladınız. Nasıl gidiyor? 

Kemal’le birlikte kurduğumuz yeni hayat oldukça yoğun geçiyor. Kendi işlerimle ona ayırdığım vakti dengelemeye özen gösteriyorum. Epey hareketli bir çocuk olduğu için günde en az iki kere dışarıda zaman geçiriyoruz. Hava güzelse bol bol oksijen alıp, doğada oyunlar oynuyoruz. Hatta geçenlerde atlayıp Sapanca’ya gittik. Bu anlamda zaman zaman basında çıkan eleştirileri acımasız buluyorum. Elbette kimse artık bu haberlere körü körüne inanıp bir yargıya varmıyor. Artık okuyucular daha bilinçli ve senin gibi çocuk sahibi olan ebeveynlerin böyle haberlere gülüp geçtiklerini biliyorum. Kim her gününü AVM’de alışveriş yaparak geçirebilir ki? Neticede bizim gittiğimiz parklarda, oyun kulüplerinde veya ormanda gazeteciler olmadığı için, herhangi bir AVM’ye gittiğimizde bu durum basında AVM’de yaşıyormuşuz gibi yansıyor. Haber eksikliğinden habermiş gibi yansıtılarak eleştiriliyor. Anne olunca çocuğunuz her şeyden önce geliyor. Dolayısıyla onun ihtiyaçları doğrultusunda AVM’ye de gidiliyor, dünyanın öbür ucuna da!

Oyunculuk ve sunuculuk teklifleri içinde şu an sıcak baktıkların var mı?

Elbette var. Gelen senaryoları okuyorum, değerlendiriyorum. Şu an için oyunculukla ilgili netleşen bir proje olmadı ama sunuculukla ilgili birkaç gelişme var. Yakın zamanda ekranda olacağım. 

Oyunculuğa döndüğünde nasıl bir projede yer almak isterdin?

Oyunculuğa başladığımdan beri komedi işlerde yer almak istiyorum. Tür olarak dizilerde şu ara daha çok dram tercih ediliyor olsa da benim kalbim komedide.

TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN