MedyaFaresi MedyaFaresi

Ahmet Çakar canlı yayında çıldırdı! Lanet ediyorum kendime...

Ünlü futbol yorumcusu Ahmet Çakar yine çileden çıktı. Şikenin üzerinin örtülmeye çalışıldığını kaydeden Çakar 'Bu ülkede yaşadığım için lanet ediyorum kendime' dedi.

Eklenme: 11 Eylül 2012 14:58 - Güncelleme: 21 Mart 2016 20:52

'CİDDİ PAZARLIKLAR VAR'

UEFA'dan ceza gelmeyecekse benim senaryom hazır. UEFA ile bazı mihraklar arasında çok ciddi pazarlıklar var. Türk futbolunun etik değerleri yanında yemişim minik kuşu, küçük kuşu...

Corneu aynı anda işten el çektiriliyor, CAS'tan dava geri çekiliyor, CAS'tan dava çekilmesiyle ilgili bir ay önceden imza altına alındığı iddia ediliyor, Lütfi Arıboğan yeni federasyona sokulmuyor. Gazetelerde 'kazananlar ' olarak ilan edenler aslında 'kaybedenler'dir. Türkiye'de şikenin üzeri örtülmüştür.

AHMET ÇAKAR NASIL ÇILDIRDI VİDEO

LANET EDİYORUM KENDİME

Türk insanının belli spor yazarlarının nasıl bellerinin döndüğünü Cuma'dan beri izliyorum. Çamuru kapatmış gibi konuşuyorlar. Bu ülkede yaşadığım için lanet ediyorum kendime. 30 yılım geçmiş ben çocukken sahalardaydım. Her sene yapılıyordu. Ve Türk halkı şu anda alkışlıyor.

ALLAH BELALARINI VERSİN

Gelen bazı açıklamalara tepki gösteren Çakar 'UEFA Asbaşkanı 'Bu iş bitmiştir' demişse, UEFA Tahkim Kurulu'nda ki Levent Bıçakçı 'Bu iş bitmiştir beyler ' demişse, bu iş bitmiştir. dedi. Bu sözler üzerine sinirlenen Rasim Ozan Kütahyalı 'Öyle mi diyorlar? O zaman Allah belalarını versin. Şikenin üzerini kapatamazlar" dedi.

FENERLİLER BAŞBAKAN'A DUA ETSİN

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne katılması için yoğun bir diplomasi yaptığını söyleyen Kütahyalı 'UEFA cezayı verecek ama bu sene değil. Mahkeme kararını verse bile UEFA Fenerbahçe'yi Şampiyonlar Ligi'ne gönderecek. Aziz Yıldırım konusunda tavrım 3 Temmuz'dan beri aynı ama Fenerbahçe'nin ligden düşürülmesine karşıyım. Bende özeleştiri yapıyorum amigo gibi adamlar gelince, amigo gibi konuşuyoruz. Tayyip Erdoğan Fenerbahçe'yi kendi gücüyle UEFA'ya sokmuştur. Helal olsun. Tebrik ediyorum. Fenerbahçeliler Recep Tayyip Erdoğan'a dua etsin.' dedi.