MedyaFaresi MedyaFaresi

Sayacın yanından köpeğinizi çekin, endeks bilgilerini okuyamıyoruz

AGDAŞ Endeks Okuma Görevlisi, sayacın yanında köpek olduğu için endeks bilgilerini alamadı. Çareyi aboneye mesaj atmakta buldu. Sosyal medyada gündem olan mesaj sonrası AGDAŞ yetkilileri açıklama yaptı.

Eklenme: 25 Temmuz 2019 17:26 - Güncelleme: 25 Temmuz 2019 17:39

Sakarya’nın haber sitesi Medyabar’ın haberine göre Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş. (AGDAŞ) abone bilgilendirmesinde ilginç bir olaya imza attı. 

SOSYAL MEDYA’DA PAYLAŞTI

Endeks Okuma Görevlisi “Lütfen köpeğinizi sayacın başından uzaklaştırınız” yazılı mesajla aboneden garip bir istekte bulundu. Söz konusu mesajı sosyal medya hesabından paylaşan abone ise; “Sevgili AGDAŞ, sayacın yanında köpek olduğunu nasıl anladınız acaba? Şu an meraktan ölmek üzereyim” ifadelerinin yanına, “Köpek bizim değil, sokak köpeği” notunu düştü.

CEVAP VERDİLER

Kullanıcıya bu kez de sosyal medya hesabı üzerinden cevap veren AGDAŞ yetkilileri, Değerli abonemiz sayacın altında bulunan köpeğin fotoğrafını iletiyoruz. Zaman zaman bu tip durumlarla karşılaşıyoruz. Sayaç okuyamadığımız için abone bilgilendirme metni iletiyoruz. Sayaç endeks bilgilerinizi 4445499 numaralı çağrı merkezimize ileterek fatura oluşturabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Etiketler : Sakarya, AGDAŞ