MedyaFaresi MedyaFaresi

Adnan Hocadan Erdoğan ve Obama'ya ilginç rica!

Adnan Oktar A9’daki sohbetinde Obama ve Başbakan Erdoğan'a çağrıda bulundu

Eklenme: 17 Mayıs 2013 09:31 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 13:40

Oktar, dünyada Müslümanların çektiği acılara dikkat çekerek, şu ana kadar denenen hiçbir yöntemin sonuç vermediğini belirtti ve bütün sorunların bir anda hallolmasının tek yolunu şu sözlerle açıkladı:

ADNAN OKTAR’IN KEDİCİKLERİ! FOTO GALERİ!

ADNAN OKTAR: İslam alemi tek bir aklın, tek bir vicdanın kontrolüne girerse, Mehdiyet’e teslim olursa, bir anda dünya güllük gülistanlık olur. İslam alemi birleşir, kardeşçe dostça sevgi içinde yaşanır.

ADNAN OKTAR’DAN ERDOĞAN’A ÖVGÜLER TIKLAYIN

ADNAN HOCA VE KIZLARI STÜDYOYU SALLADI! VİDEO

Müslümanlar tek tek yangınları söndürmeye çalışıyor; tüm yangınları bir anda söndürecek olan Mehdiyet ve İttihad-ı İslam\'dır. Suriye konusunda yapılacak şey, vakit kaybetmeden Mehdiyet’i kabul etmeleri ve direnmemeleridir. Bu direnç acıları devam ettiriyor.

ADNAN HOCA BÖYLE İNTİKAM ALDI VİDEO

ADNAN HOCA ANITA’YI BÖYLE DİNE DÖNDÜRDÜ! VİDEO GALERİ!

İŞTE ADNAN OKTAR’IN O DANSI TIKLAYIN

ADNAN HOCA KIZLARIYLA FASIL YAPTI! VİDEO

Adnan Oktar ayrıca sohbetinde, Obama’ya da çağrıda bulundu. İşte Adnan Oktar’ın Obama’ya çağrısı:

ADNAN OKTAR: Mehdiyet gündeme gelmedikten sonra ülkeler bunu ciddiye almadıkları sürece bu bela devam eder. Amerika dahil herkes çaresizlik içinde. Müslüman alimler toplanıyor hiçbir şey yapılamıyor. Suriye kınanıyor, Suriye’de yönetim gitmeli diyorlar. Ama Esad kaale bile almıyor çünkü Çin ve Rusya arkasında. Komünist blok ve komünist terör örgütleri, PKK arkasında.
Muhalifler toplantı yapıyor, Müslüman alimler toplanıyor, İslam ülkeleri toplanıyor ama netice sıfır. Mehdiyet’e tabiyet olsa, toplantılara gerek kalmaz. Başlarında Mehdiyet olsa karar alındı mı o gün konu biter, o gün Suriye konusu kapanır. Yıldırım hızıyla biter çünkü dünyanın en büyük manevi birliği olmuş oluyor. Ne Rusya bir şey diyebilir ne Çin bir şey diyebilir ne Amerika bir şey diyebilir.

OBAMA MEHDİYET OLAYINI İYİ DÜŞÜNMELİ. MEHDİ KONUSUNDA CESUR DAVRANSIN.

SAYIN BAŞBAKANIMIZ’DAN İSTİRHAMIMIZ DA MEHDİ KONUSUNU ÇOK CİDDİ GÜNDEME GETİRMESİDİR. OBAMA’YLA KONUŞSUN, ÖZEL SOHBETTE BUNU DİLE GETİRSİN.

“Müslümanların başına manevi bir lider seçelim, konuyu halletsin. Bu sorun parça parça hallolacak gibi değil” desin. Hangi biri hallolacak? Dünyanın her yerinde Müslüman kanı akıyor. Terör korkusu var, mezheplerin çatışması korkusu var, sel gibi kan akıyor. Mehdiyet’le konu kökten hallolacağına göre Sayın Başbakanımız’dan da ricamız hazır fırsat varken Obama ile görüşmesinde Mehdiyet’i ve Hz. İsa (as)’ın nüzulünü dile getirmesi, asıl çözümün bu yolla olacağını anlatmasıdır.

Sonyorumhaber.com