MedyaFaresi MedyaFaresi

Adnan Hoca, Beyaz Tv'den böyle intikam aldı!

MEDYAFARESİ VİDEO Adnan Oktar'ın programının müstehcen olduğunu ima eden Latif Şimşek ve Rasim Ozan Kütahyalı'ya Adnan Oktar'dan videolu cevap geldi.

Eklenme: 30 Ocak 2013 12:18 - Güncelleme: 31 Mart 2016 05:34

ADNAN HOCA BÖYLE İNTİKAM ALDI VİDEO

Adnan Oktar, "Beyaz TV’de cinsel içerikli, müstehcen, seksi kelimeler içeren şeyler ve kadınların dans ettiği programlar yok" diyen Latif Şimşek ile Rasim Ozan Kütahyalı’ya kendi kanalı A9’dan videolu cevap verdi.

Beyaz TV’de gündüz ve sabah kuşağında yayınlanan programlar arasından seçilen görüntülerle hazırlanan videoda Şimşek ve Kütahyalı’nın söylediklerinin aksine dans eden kadınlar ve erkekler ile öpüşme sahnelerinden oluşan videolar var. 

Adnan Oktar videonun sonunda yaptığı açıklamada kendisini eleştiren Melih Gökçek için de ağır ithamlarda bulundu. Oktar, Beyaz TV ve Melih Gökçek için, ’Ben inkar etmiyorum. Alemciyim, kadınlardan hoşlanıyorum, eğlenmeyi seviyorum. İnandığım gibi yaşıyorum. Bana diyor ki ’Erkek kadınla şarkı söyleyip, eğlenir mi?’ Kendi de söylüyor, eğleniyor. Oğlu da söylüyor. Latif Hoca da hanımlarla beraber şarkı söylüyor. Madem o kafadasın zaten öyle bir kanalda ne işin var? Kadınlarla bir arada olmayı sakıncalı buluyorsan o kanalda çalışmaman lazım.’ dedi.

RASİM OZAN ADNAN HOCAYI BÖYLE KOVDU VİDEO

ADNAN HOCA ANITA’YI BÖYLE DİNE DÖNDÜRDÜ! VİDEO GALERİ!

ADNAN OKTAR’IN KEDİCİKLERİ! FOTO GALERİ!

İŞTE ADNAN OKTAR’IN O DANSI TIKLAYIN

ADNAN HOCA KIZLARIYLA FASIL YAPTI! VİDEO

ADNAN HOCA VE KIZLARI STÜDYOYU SALLADI! VİDEO

ADNAN OKTAR’DAN ERDOĞAN’A ÖVGÜLER TIKLAYIN