MedyaFaresi MedyaFaresi

Adanalı'nın Matadoru tutuklandı! Hostesli fotomodelli ev partisi!

İstanbul'da, dizi oyuncusu Ayhan Eroğlu'nun da aralarında bulunduğu 7 kişi mahkemeye çıkarıldı ve tutuklandı.

Eklenme: 09 Temmuz 2010 17:31 - Güncelleme: 02 Nisan 2016 20:34

Oyuncu Ayhan E.'nun yeni bir dizi anlaşması için görüşmeye gittiği otelin kapısında gözaltına alındığı öğrenildi.

Narkotik polisi tarafından iş görüşmesine gittiği otelin önünde gözaltına alınan dizi oyuncusu Ayhan E., uyuşturucu içmek ve temin etmekle suçlanıyor. Şüpheli Ayhan E.'nin fotomodel ve hosteslerle kokainli ev partileri de yaptığı öne sürüldü.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 6 Temmuz'da düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 11 kişiden 3'ü kadın 7 kişinin emniyetteki işlemleri tamamlandı. Zanlıların arasında bulunan dizi oyuncusu Ayhan E.'nin yeni sezonda rol alacağı bir diziyle ilgili iş görüşmesine gittiği otelin önünde gözaltına alındığı öğrenildi. Ayhan E., içmek ve uyuşturucu temin etmekle suçlanıyor. İddiaya göre Ayhan E., fotomodel ve hosteslerden oluşan kızlı erkekli gruplar için yer ayarlıyor, kendisi de bu ev partilerine katılıyordu. Ayhan E.'nin de partilerde esrar içtiği öne sürüldü.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan şüphelilerden 3'ü kadın 7 kişi Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne sevk edildi. Sağlık kontrolünden geçirilen şüphelilerin sorgularına başlandı. Sorgularının ardından oyuncu Ayhan Eroğlu tutuklanıp cezaevine gönderildi.