MedyaFaresi MedyaFaresi

Acun yarın gel dese koşa koşa giderim!

MEDYAFARESİ VİDEO Cine5 ekranlarında Esin Övet ve Savaş Özbey'in sunduğu \"İsmi Lazım Değil\" programının konuğu güzel sunucu Tanem Sivar'dı.

Eklenme: 25 Nisan 2013 16:06 - Güncelleme: 15 Mart 2016 12:22

TANEM SİVAR’DAN ACUN ILICALI İTİRAFI VİDEO

Esin Övet’in Umutsuz Ev Kadınları setinde diğer oyuncularla sorun yaşadığı yönünde çıkan haberleri sorması üzerine Tanem Sivar, " Hiç sorun yaşamadım. Beni en çok destekleyen Ceyda Düvenci’ydi. Böyle haberler çıkınca o da ben de çok üzüldüm. Niyetim ve çalışkanlığımı görünce bana çok destek oldu, kendisine bayılıyorum ve hayranım. Songül Öden de dünya tatlısı. İnanılmaz destek oldu. Kedi yavrularımızdan ikisi onda. Yönetmen ve yapımcımla da hala konuşuruz, hiçbir sorun yaşamadık." diyerek cevap verdi.

Televizyon dünyasına ilk adımını ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’nın yanında yaptığı için çok şanslı olduğunu söyleyen Tanem Sivar "Yurtdışında televizyon üzerine eğitim aldım. Türkiye’ye dönünce Acun’la tanıştım. 6 sene boyunca onunla çalıştım. Acun’la çalışmak büyük bir tecrübe. Hiç hakkını ödeyemem. Acun’un yanında olmak ikinci üniversitedir. Şimdi de bir sıkıntı olduğunda Acun’un fikrini alırım. Acun yarın gel dese koşa koşa giderim." dedi.

Acun’la uzun yıllar birlikte çalışmasının ardından ekranlarda kendi kanatlarıyla uçması ile ilgili Sivar "Pişman değilim ama henüz bilmiyorum. Acun da çok destekledi. Şansal bey bana iş teklifinde bulununca, cesaretlendirmek istedi. "Benim zamanımda aldığım kararı ve cesareti göstermelisin. Yoksa istediğin noktaya gelemezsin hep yanımdaki yan sunucu olursun. Karar ver." Ekranda tek başıma olmamı Acun istemişti, beni de heveslendirdi. Ne olursa olsun kapımız hep sana açık dedi. Belki de bunu duymak beni cesaretlendirdi."

"Kendi kanatlarımla uçmam konusunda Acun beni cesaretlendirse de ben her zaman onun yanındaki yan sunucu olmaktan büyük keyif duyarım." diyerek Acun Ilıcalı’nın hayatında önemli bir yeri olduğunun altını çizdi.

Savaş Özbey’in "Burcu Esmersoy’la yaptığınız programda ne oldu?" sorusu üzerine Tanem Sivar "O proje yola çıkıldığında tek kişilik bir projeydi. Proje bana sunulduğu zamanki formatla son hali çok farklıydı. O konsept benlik bir program değildi aslında. Çok değişik bir proje olacaktı ama çok farklı bir proje oldu. 

TANEM SİVAR UMUTSUZ EV KADINLARI.. FOTO GALERİ

TANEM SİVAR FOTOĞRAFLARI! FOTO GALERİ

ACUN’IN PANAMA’DAKİ EVİNDEN ÖZEL GÖRÜNTÜLER VİDEO