MedyaFaresi MedyaFaresi

Acun Ilıcalı'dan yarışmacılara sürpriz: Survivor 2020 eleme adayı kim oldu?

İlk iki oyunda kazanan gönüllüler takımı, ünlüler takımında Elif ve Yunus Emre’yi eleme potası içerisinde koymuştu. Yayınlanan son bölümde ada konseyinde Acun Ilıcalı, yarışmacıların heyecanla beklediği haberi duyurdu.

Eklenme: 31 Mayıs 2020 10:36 - Güncelleme: 31 Mayıs 2020 10:43

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020 cumartesi akşamı 3. dokunulmazlık ve eleme konseyi ile izleyici karşısına çıktı.

SURİVİVOR'DA ELEME ADAYI KİM?

Survivor'da 2 Haziran Salı akşamı gerçekleşecek olan eleme gecesi öncesinde, eleme heyecanı gerçekleşti. Geçtiğimiz hafta Yapılan oylama sonucunda Elif ve Yunus Emre eleme adayı olmuştu. Survivor'un 30 Mayıs Cumartesi akşamı yayınlanan son bölümünde eleme adayı Aycan oldu.

3. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KAZANAN BELLİ OLDU

Büyük finale haftalar kala heyecanın arttığı Survivor'da 3. dokunulmazlık oyunu oynandı. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, dokunulmazlığı kazanan takımın onar bin liralık hediye çeki kazanacağını söyledi.

Dokunulmazlık oyununda önce parkurda yarışan yarışmacılar avantajı yakalamak için mücadele verdi. Aynı anda başladıkları atışlarda Ünlüler takımı, Gönüllüler takımından önce oyunu kavradı ve Survivor 2020'de avantaj oyununu kazandı.

Haftanın 3. dokunulmazlık oyununu ise 10'a 7 skorla gönüllüler takımı kazandı.

BERKAN VE YUNUS EMRE ARASINDA TARTIŞMA

Survivor 2020'nin 3. dokunulmazlık oyunu sonrasında gönüllüler takımından Ardahan sayı alınca, ünlüler takımından Sercan sinirlendi. Gerilimin artmasıyla Survivor Berkan ile ünlüler takımından Survivor Yunus Emre tartıştı. İki takım arasında geçen gergin dolu anların ardından takım arkadaşları araya girerek olaya müdahale etti.

EVRİM'DEN OYUN ÖNCESİ TEPKİ

Survivor 2020'nin 92. bölüm 3. dokunulmazlık oyununda bayrak yarışı öncesi gönüllüler takımından Survivor Evrim'den tepki geldi. Survivor Evrim, takım arkadaşlarına: "Çıkmayacağım" dedi. Survivor 2020 gönüllüler takımında gergin dolu anlar yaşandı.

ACUN’DAN SURVİVOR YARIŞMACILARINA SÜRPRİZ

Acun Ilıcalı, eleme adayı belirlemek için ada konseyine gelen yarışmacılara beklenen haberi verdi. Ilıcalı’nın açıklamasına göre bu haftadan itibaren kadın yarışmacılar artık erkek yarışmacılarla da yarışacak.

Ayrıca Acun Ilıcalı bir başka haberinin de daha olduğunu söyleyerek, “Asıl bir bombam var. ‘Yok artık’ diyeceksiniz. Bir şey yapacağız, seyircilerimiz ‘gerçekten bu da olacak mı?’ diyecek” ifadelerini kullandı. Ancak bu haber ne olduğunu henüz duyurmadı. İlerleyen günlerde açıklanması bekleniyor.

SURVİVOR 93. BÖLÜM FRAGMANI

Survivor'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Survivor 93. bölüm fragmanında Yunus Emre ve Berkan arasındaki kavga dikkat çekti. İkili arasında yaşanan kavgayı Sercan ve Yasin'in engellediği görüldü.

İşte, Survivor yeni bölüm fragmanı..