MedyaFaresi MedyaFaresi

Acun Ilıcalı’dan Fenerbahçe açıklaması

Milli Takım için çok önemli maçlardan biri olan Hırvatistan karşılaşmasını izleyen Acun Ilıcalı, hakkında ortaya atılan iddialara sosyal medyadan yanıt verdi

Eklenme: 08 Eylül 2017 09:57 - Güncelleme: 08 Eylül 2017 10:28

Şeyma Subaşı ile evlilik hazırlığında olan Acun Ilıcalı tüm başarılarıyla beraber spor tutkusuyla da bilinen bir isim. Vakti olduğu sürece halı saha maçları yapan ve önemli futbol müsabakalarını kaçırmayan Acun Ilıcalı, Türkiye- Hırvatistan maçını izlemek üzere stadyumdaki yerini almıştı.

Ancak Acun Ilıcalı’nın maç sonunda taktığı atkı sosyal medyada olay olmuştu. Fenerbahçe taraftarı olan Acun’un maç sonunda gönül verdiği takımın atkısını taktığı iddia edildi hatta o anın fotoğrafları da sosyal medyaya düştü.

BİR DELİ KUYUYA TAŞ ATMAZSA...


Acun Ilıcalı çıkan haberlerden sonra yanıt hakkını sosyal medya hesabı üzerinden kullandı. Maç sırasında çekilmiş bir fotoğrafını da paylaşan Ilıcalı atkının Fenerbahçe renklerinde olmadığını ve haberin yalan olduğunu şu satırlarla ifade etti:

“Milli maçta Fenerbahçe atkısı taktığım tamamen yalan bir haberdir. Bir taraftarın ricası üzerine, sarı-siyah renklerinde bir Bayburtspor atkısı takıp poz verdim. Eskişehir seyircisinden de misafirperverlik ve içtenlikten başka bir yaklaşım görmedim. Bir deli kuyuya taş atmazsa sevinirim”