Abone Ol

Acun Ilıcalı'dan Ahmet Hakan'a sert FETÖ yanıtı

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşesinden "Acun'un yarışmalarına neden el atılmıyor ki" diye sormuş ve Fetö ile Acun arasında bağlantı kurmaya çalışmıştı. Bu duruma Acun Ilıcalı'nın yanıtı sert oldu!

Acun Ilıcalı'dan Ahmet Hakan'a sert FETÖ yanıtı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası yapımcılığını yaptığı 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' yarışmasına katılan bazı isimlerin FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınıp tutuklanmasının ardından sessizliğini bozdu.

Acun Ilıcalı, "Aklıevvel ve fitnecilere cevabım" başlığı ile yayınladığı yazıda şu cümlelere yer verdi:

Acun Medya olarak bizim vatan haini FETÖ konusundaki duruşumuz bellidir.

Hayatımın hiçbir döneminde söz konusu terör örgütünün lideriyle bir araya gelmedim, faaliyetlerine en küçük bir yardımda bulunmadım. Geçmişte ve bugün bu terör örgütüyle mücadeleyi yapan devlet büyüklerimize, söz konusu fitnecinin de aralarında bulunduğu güruhun saldırı ve hakaretlerine rağmen, verdiğimiz destek kamuoyunun malumu.

Bu açık gerçekler ortadayken, mevcut konjonktürden yararlanmak umuduyla, gerçek karakterlerini ortaya çıkararak iftira ve fitne peşinde koşan aklıevveller, içinden geçtiğimiz zor dönemlerin bir klasiğidir. Bu fitnecilerden bir köşe yazarı. 11 sene içinde yarışmış 6000 (altı bin) yarışmacıdan ikisi Fetö zanlısı çıktı diye bizim yarışmaları töhmet altında bırakmanın peşine düşmüş. İşin komik tarafı söz konusu fitneci düne kadar Fetö iftiralarının peşinden giderek, yazılarıyla bu karanlık örgütün her türlü iftirasını sahiplenirdi. Şimdi de, darbe girişimiyle uykusundan uyanarak, kirli geçmişini unutturmak için "en iyi savunma hücumdur"u oynuyor.

Bu karanlık müfteri fitnecinin farkında olmadığı bir şey var. Milletimiz bizi de, fitneci iftiracıları da zaten tanıyor ve biliyor. Dolayısıyla o çirkin "çamur at izi kalsın" taktiğini tutturması mümkün değil. Ama o dahiyane (!) araştırma önerisi, darbe geccesine kadar FETÖ projelerine her türlü desteği veren aklıevvel, fitneci köşe yazarlarını da kapsarsa kendisine kefil bulmakta zorlanabilir.

İşte Acun Ilıcalı'nın o paylaşımı:

Acun Ilıcalı'dan Ahmet Hakan'a sert FETÖ yanıtı - Resim: 1

AHMET HAKAN NE DEMİŞTİ?

Ahmet Hakan Hürriyet'teki köşesinde şu yazıyı yayıınladı.

ACUN’UN YARIŞMALARINA NEDEN EL ATILMIYOR Kİ?

ACUN’un yarışmalarına katılan yarışmacılardan biri daha FETÖ’cülükten içeri düşmüş.

FETÖ yüzünden kurumlar kapatılırken, sınavlar yenilenirken, kayyumlar atanırken...

FETÖ’cü kaynayan Acun’un yarışmalarına neden el atan yok?