MedyaFaresi MedyaFaresi

Abramoviç'in Bodrum'da simit ve çay keyfi!

FOTO GALERİ- Rus milyarder Roman Abramoviç Bodrum'da sokaklarda bol bol dolaştı, bir kafede simit yiyip çay içti.

Eklenme: 10 Ekim 2013 18:03 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 17:04

RUS MİLYARDER BODRUM’DA.. İŞTE O FOTOĞRAFLAR

Dünyanın en ünlü futbol takımlarından İngiliz Chelsea’nin patronu ve Rus milyarder Roman Abramoviç tatil için geldiği Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde sokaklarda bol bol dolaştı, bir kafede simit yiyip çay içti.

Roman Abramoviç 163 metre uzunluğunda ve 1.2 milyar dolar değerindeki “Eclipse’ isimli ultra lüks yatıyla bu sabah saatlerinde Yunanistan’ın İstanköy (Kos) Adası’ndan Bodrum’a geldi. Yalı Beldesi’ndeki Barbaros Koyu’na demirleyen ve üzerinde üç yüzme havuzu, özel sinema salonları, helikopteri, kurşun ve roket geçirmez çelik gövdesi olan, dalış ve su sporları ekipmanları, iki mini deniz altısının bulunduğu yatın üzerinden güneşlenen Abramoviç öğle saatlerinde botla Bodrum’a geldi. Abramoviç’e Ukrayna’nın profesyonel futbol liginin ünlü takımlarından Metalist Kharkiv’in Yönetim Kurulu Başkanı Aleksander Yaroslavsky, korumaları ve Nis Yatçılık Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı turizmci İhsan Küçükünsal da eşlik etti.


Siyah tişört ve kot pantolan giyen, siyah güneş gözlüğü takan Abranoviç ve beraberindekier Neyzen Tevfik Caddesi, liman kıyısı, Bodrum Barlar Sokağı, Kale Caddesi ve Denizciler Meydanı’nda gezdi. Abramoviç’i kimse tanımadı.


İskele Meydanı’daki Bodrum Cafe’e oturan Abramoviç ve beraberindekile simit yed çay içti. 50 euro bahşiş veren Abromoviç’n korumaları kafeden ayrılırken bir torba simit aldı. Milta Marina çarşısını da gezen Abramoviç’in bir hafta Bodrum’da kalacağı öğrenildi.


Geçtiğimiz yıl Eylül’ün son haftasında da Bodrum’a gelen Abramoviç üç gün ilçede kalmış, tarşıda dolaşıp yine simit yiyip çay içmişti. (DHA)