MedyaFaresi MedyaFaresi

Ablasına inat kıvrımlarını gururla sergiledi

Ünlü TV yıldızı Khloe Kardashian, ablası Kim'in "Kalçaların fazla büyük. Biraz kilo kaybetmelisin" eleştirilerine inat, kıvrımlarını gururla sergiledi.

Eklenme: 16 Aralık 2014 10:13 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 03:56

KHLOE KARDASHİAN FOTOGALERİ

30 yaşındaki Kardashian, Los Angeles'ta objektiflere takıldı.Siyah deri bir etek ve ekose bir gömlek giyen Khloe Kardashian, kıyafetini yüksek topuklu ayakkabılarla tamamlamıştı.Gözünden güneş gözlüğünü çıkarmayan elinden de cep telefonunu düşürmeyen Kardashian, fotoğrafçıların önünden de adımlarını hızlandırmadan geçip gitti.
Khloe Kardashian daha önce de bir mağazada kıyafet denerken objektiflere takıldı.Fermuarlı bir ekose mont deneyen Kardashian, onu çok beğenip satın aldı hatta üzerinden çıkarmadan evinin yolunu tuttu.
Kardashian ailesinin tam kadro rol aldığı reality show'un önceki gün ekrana gelen bölümünde de Khloe Kardashian'ın kalçaları gündeme gelmişti. Kim Kardashian, kardeşine "Kalçaların çok büyük. Biraz zayıflamalısın" diyerek kilosunu eleştirmişti.
O sırada yanında oturan diğer kardeşi Kourtney'in partneri Scott Disick de "Ne diyorsun sen! Siz bu büyük kalçalar sayesinde ünlü oldunuz. Siz o kalçaları kaybederseniz, bütün paramızı da kaybedebiliriz" diye tepki gösterdi.
Bunun üzerine Kim Kardashian da "Umurumda değil. Ben artık daha düz bir kalça istiyorum" diye cevap verdi.
 

Khloe uğraştı, sonunda büyüttü
Khloe Kardashian en yakın arkadaşıyla aldatıldı!

Khloe, ablasının tahtına oturacak
Khloe Kardashian'ın babası kim?
Khloe uğraştı, sonunda büyüttü