MedyaFaresi MedyaFaresi

Abdulhamit Gül'ün Kosova Barolar Birliği görüşmesinde ilginç ayrıntı

Türkiye Barolar Birliği’nin daveti üzerine, Kosova Barolar Birliği heyeti Türkiye’yi ziyaret etti. Bakan Abdulhamit Gül'ün paylaştığı fotoğraftaki bir ayrıntı dikkat çekti.

Eklenme: 05 Eylül 2018 21:43 - Güncelleme: 05 Eylül 2018 21:49

Bakan Gül’ün, “Kosova Barolar Birliği Başkanı Sn Osman Havolli ile Türkiye Barolar Birliği Başkanı Sn Metin Feyzioğlu'nu ve beraberlerindeki heyeti Bakanlığımızda kabul ettik” şeklindeki mesajıyla paylaştığı fotoğraflardaki bir ayrıntı dikkat çekti.

Türkiye Barolar Birliği’nin daveti üzerine, Kosova Barolar Birliği heyeti Türkiye’yi ziyaret etti. Kosova Barolar Birliği Başkanı Osman Havolli de heyetle birlikte Türkiye’ye geldi.

Osman Havolli, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ile görüşme yaptı.

Daha sonra Türkiye ve Kosova Baro Başkanları yanındaki heyetle birlikte Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ü ziyaret ettiler. Yapılan görüşme Bakan Gül’ün resmi Twitter hesabından da paylaşıldı.

Bakan Gül’ün, “Kosova Barolar Birliği Başkanı Sn Osman Havolli ile Türkiye Barolar Birliği Başkanı Sn Metin Feyzioğlu'nu ve beraberlerindeki heyeti Bakanlığımızda kabul ettik” şeklindeki mesajıyla paylaştığı fotoğraflardaki bir ayrıntı dikkat çekti.

Kosova Barolar Birliği Başkanı Osman Havolli’nin kravatında Mustafa Kemal Atatürk'ün imzasının olduğu görüldü.

Ayrıca Havolli’nin kravat iğnesinin de, Atatürk’ün kurtuluş mücadelesi için Samsun’a çıktığı Bandırma Vapuru şeklinde olduğu dikkat çekti.

Osman Havolli’nin, Atatürk imzasının işlendiği kravatı ve Bandırma Vapuru şeklindeki kravat iğnesini Anıtkabir ziyareti sırasında aldığı öğrenildi.